ALWAYS Ultra Night higiēniskās paketes, 7 gab.
5.0 5 (1 atsauksme)

ALWAYS Ultra Night higiēniskās paketes, 7 gab.

PROCTER&GAMBLE
5.0 5 (1 atsauksme)
Kopā
2.18 €
Derīguma termiņš: 2026-04-30
Plānas higiēniskās paketes ar spārniņiem aizsardzībai naktī.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Plānas higiēniskās paketes ar spārniņiem aizsardzībai naktī.
Īpaši absorbējošā vidusdaļa noslēdz šķidrumu un novērš noplūdes no sāniem, bet aromāta neitralizēšanas tehnoloģija ļauj pamostoties un justies no rīta svaigi. Paketes ir īpaši radītas aizsardzībai naktī, jo ir par 40% garākas, sniedzot papildus aizsardzību pret noplūdēm naktī.
Dažādos dienas laikos ir vajadzīga dažāda veida aizsardzība. Ultra Night nodrošinās aizsardzību pret noplūdēm, neatkarīgi no tā, cik daudz Jūs naktī grozāties. Lai gan paketes ir tikai 3 mm plānas, tās nodrošina uzticamu drošība un aizsardzību pret noplūdēm līdz 100% Jūsu komforta sajūtai! Atpūtieties bez raizēm!

product
1192572 ALWAYS Ultra Night higiēniskās paketes, 7 gab. https://e-menessaptieka.lv/p/always-ultra-night-higieniskas-paketes-7-gab-1192572 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/25/66/f70d866f0ebe9bc43ef1b1fecdb7.png InStock 2.18 EUR ALWAYS 2.9 <p style="text-align:justify;">Plānas higiēniskās paketes ar spārniņiem aizsardzībai naktī.<br />Īpaši absorbējošā vidusdaļa noslēdz šķidrumu un novērš noplūdes no sāniem, bet aromāta neitralizēšanas tehnoloģija ļauj pamostoties un justies no rīta svaigi. Paketes ir īpaši radītas aizsardzībai naktī, jo ir par 40% garākas, sniedzot papildus aizsardzību pret noplūdēm naktī.<br />Dažādos dienas laikos ir vajadzīga dažāda veida aizsardzība. Ultra Night nodrošinās aizsardzību pret noplūdēm, neatkarīgi no tā, cik daudz Jūs naktī grozāties. Lai gan paketes ir tikai 3 mm plānas, tās nodrošina uzticamu drošība un aizsardzību pret noplūdēm līdz 100% Jūsu komforta sajūtai! Atpūtieties bez raizēm!</p> Menessaptieka/Visas preces/Higiēnas preces/Sievietēm/Paketes 25 Sievietēm