Bioderma Photoderm Crème SPF 50+,

BIODERMA
20.99 €
34.99 €
Derīguma termiņš: 2026-03-30
Ļoti augsta saules aizsardzība, viegla kā ūdens.
Uzzināt vairāk

Pateicoties SUN ACTIVE DEFENSE patentētajam kompleksam, tiek nodrošināta augstas tehnoloģijas aizsardzība no saules ar pastiprinātu aizsardzību pret UVA starojumu. Tas ir UV filtru un patentētas bioloģiskas aizsardzības apvienojums, kas uzlabo ādas pašaizsardzības spējas, lai palīdzētu ilgstoši saglabāt ādas veselību saules ietekmē.
Saules aizsargkrēms, kas nodrošina optimālu aizsardzību pret UV starojumu apvienojumā ar iekšēju bioloģisku aizsardzību.
BIODERMA Photoderm Crème SPF 50+ saules aizsargkrēms – ļoti augsta aizsardzība un mitrinoša un komfortabla tekstūra, kas ir bezkrāsaina pēc uzklāšanas.

Produkta īpašības / darbība: Āda ir optimāli aizsargāta no UV starojuma apvienojumā ar šūnu aizsardzību.

Piemērots: Sievietes, vīrieši, grūtnieces/barojošas māmiņas.

Produkta priekšrocības: Ar mitrinošu tekstūru, kas ir bezkrāsaina pēc uzklāšanas. Nerada taukainas ādas sajūtu visas dienas garumā. Fotostabils un multirezistents (pret ūdeni, karstumu, lielu mitrumu). Bez smaržas. Ļoti laba panesība uz ādas un acu apvidū parastos lietošanas apstākļos. Veido teicamu pamatu dekoratīvajai kosmētikai.

Ievēro!: Ievēro! Lietot uz veselas ādas. Izvairīties no saskares ar apģērbu.
Pārmērīga saules iedarbība ir kaitīga jūsu veselībai.

https://www.youtube.com/watch?v=9p_T8-EVzOk

product
1142034 Bioderma Photoderm Crème SPF 50+, https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/70/de/c62565b66be8b90037eed72c24bb.png InStock 20.99 EUR