BIOFARMACIJA 20 Milliards pulveris, 7 gab.

BIOFARMACIJA 20 Milliards pulveris, 7 gab.

GADOT BIOCHEMICAL
Kopā
6.29 €
Derīguma termiņš: 2025-09-01
Pulverveida uztura bagātinātājs, kas palīdz nodrošināt un saglabāt zarnu trakta mikrofloras līdzsvaru un funkciju.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Sastāvā esošās dzīvotspējīgas liofilizētas pienskābās baktērijas 20 miljardi KVV ** kā arī dabiskas izcelsmes akācijas sveķu šķīstošās šķiedrvielas ar minerālu cinku – rūpējas par zarnu trakta mikrofloras labsajūtu. Cinks veicina normālu imūnsistēmas darbību.

BEZ ĶĪMISKĀM PIEDEVĀM! Uztura bagātinātājs nesatur mākslīgos saldinātājus, krāsvielas, stabilizatorus, biezinātājus vai emulgatorus.

Priedēklis “bio” uztura bagātinātāja un kompānijas nosaukumā nav saistīts ar produkta bioloģiski lauksaimniecisko izcelsmi, bet norāda uz uztura bagātinātāja biopieejamību un tā bioķīmisko raksturu.

Papildu informācija par produktu
product
123314 BIOFARMACIJA 20 Milliards pulveris, 7 gab. https://e-menessaptieka.lv/p/biofarmacija-20-milliards-pulveris-7-gab-123314 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/b5/3a/9e20b459d2021f563b04c3ab35a8.png InStock 6.29 EUR BIOFARMACIJA 8.99 <p>Sastāvā esošās dzīvotspējīgas liofilizētas pienskābās baktērijas 20 miljardi KVV ** kā arī dabiskas izcelsmes akācijas sveķu šķīstošās šķiedrvielas ar minerālu cinku – rūpējas par zarnu trakta mikrofloras labsajūtu. Cinks veicina normālu imūnsistēmas darbību.</p> <p>BEZ ĶĪMISKĀM PIEDEVĀM! Uztura bagātinātājs nesatur mākslīgos saldinātājus, krāsvielas, stabilizatorus, biezinātājus vai emulgatorus.</p> <p>Priedēklis “bio” uztura bagātinātāja un kompānijas nosaukumā nav saistīts ar produkta bioloģiski lauksaimniecisko izcelsmi, bet norāda uz uztura bagātinātāja biopieejamību un tā bioķīmisko raksturu.</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Minerālvielu kompleksi/Zarnu mikroflora 30 Vīriešiem