CLINIC WAY 2 Firming SPF 20 dienas sejas krēms, 50 ml

CLINIC WAY 2 Firming SPF 20 dienas sejas krēms, 50 ml

LABORATORIUM KOSMETYCZNE DR.IRENA ERIS
5.0 5 (3 atsauksmes)
Kopā
21.41 €
Derīguma termiņš: 2026-08-30
2° - pretgrumbu ādas kopšana sievietēm 40+.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

2° - pretgrumbu ādas kopšana sievietēm 40+. Krēms redzami uzlabo ādas izskatu, to padarot stingrāku, mitrinot un samazinot ādas krāsas izmaiņas. Mazina ārēju faktoru iedarbības rezultātā radušos grumbu skaitu un dziļumu.
Krēma unikālo efektivitāti garantē:
Retinoid - reģenerē kolagēna šķiedras, likvidējot bojātās, un palielinot kolagēna apjomu, īpaši elastozes skartajās vietās. Tas izlīdzina saules pigmentācijas plankumus un pasargā no epidermas sausuma, padarot ādu elastīgāku un grumbas mazāk redzamas.
FGF1 LMS ™ ādas atjaunošanās aktivators ar unikālu ādai nepieciešamo vielu transportēšanas Lipo-Sphere tehnoloģiju, kas aizkavē ādas novecošanās procesus, aktivizējot reģeneratīvās īpašības. Efektīvi pasargā no grumbu veidošanās, stimulējot kolagēna veidošanos un kavējot šūnu novecošanos.
Aqua Calcis piemīt antiseptiskas, kairinājumu mazinošas īpašības.

product
1028629 CLINIC WAY 2 Firming SPF 20 dienas sejas krēms, 50 ml https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/00/18/424f03057bcf7cf8a8aeff27ba4b.png InStock 21.41 EUR 35.69 <p style="text-align:justify;">2° - pretgrumbu ādas kopšana sievietēm 40+. Krēms redzami uzlabo ādas izskatu, to padarot stingrāku, mitrinot un samazinot ādas krāsas izmaiņas. Mazina ārēju faktoru iedarbības rezultātā radušos grumbu skaitu un dziļumu.<br />Krēma unikālo efektivitāti garantē:<br />Retinoid - reģenerē kolagēna šķiedras, likvidējot bojātās, un palielinot kolagēna apjomu, īpaši elastozes skartajās vietās. Tas izlīdzina saules pigmentācijas plankumus un pasargā no epidermas sausuma, padarot ādu elastīgāku un grumbas mazāk redzamas.<br />FGF1 LMS ™ ādas atjaunošanās aktivators ar unikālu ādai nepieciešamo vielu transportēšanas Lipo-Sphere tehnoloģiju, kas aizkavē ādas novecošanās procesus, aktivizējot reģeneratīvās īpašības. Efektīvi pasargā no grumbu veidošanās, stimulējot kolagēna veidošanos un kavējot šūnu novecošanos. <br />Aqua Calcis piemīt antiseptiskas, kairinājumu mazinošas īpašības.</p> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Sejas ādas kopšana/Sejas krēmi