DERMALOGICA Precleanse attīroša eļļa, 150 ml
5.0 5 (1 atsauksme)

DERMALOGICA Precleanse attīroša eļļa, 150 ml

DERMALOGICA LLC
5.0 5 (1 atsauksme)
Kopā
38.99 €
Derīguma termiņš: 2027-01-30
Dziļi attīroša eļļa, kas ir piemērota arī taukainai ādai.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Dziļi attīrošā eļļa izkausē piemaisījumus un kosmētiku. Iegūsti īpaši tīru un veselīga izskata ādu ar Dubultās Attīrīšanas režīmu, kas sākas ar PreCleanse. Tas rūpīgi izkausē liekā sebuma (eļļas), sauļošanās līdzekļu, ūdensnecaurlaidīgā grima, vides piesārņotāju un citu produktu atlikumu slāņus, kas uz ādas uzkrājas dienas laikā ar ādu stiprinošām Borage sēklu, Kukui un aprikožu eļļām.

Pievieno ūdeni, lai pārveidotu šo hidrofilo (ūdeni mīlošu) formulu pienainā emulsijā, kas viegli noskalo netīrumus no ādas virsmas, ļaujot jūsu nākamajam Dermalogica attīrīšanas līdzeklim iekļūt vēl labāk, iegūstot profesionālu ādas atttīrīšanas rezultātu. Šis maigais maisījums, izstrādāts ar kondicionējošām rīsu kliju un vitamīna E eļļām, būs ideāli piemērots arī taukainai ādai.

product
1195891 DERMALOGICA Precleanse attīroša eļļa, 150 ml https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/56/48/9b34f4d4f49b6c850b93442e2ab6.png InStock 38.99 EUR 64.99 <p>Dziļi attīrošā eļļa izkausē piemaisījumus un kosmētiku. Iegūsti īpaši tīru un veselīga izskata ādu ar Dubultās Attīrīšanas režīmu, kas sākas ar PreCleanse. Tas rūpīgi izkausē liekā sebuma (eļļas), sauļošanās līdzekļu, ūdensnecaurlaidīgā grima, vides piesārņotāju un citu produktu atlikumu slāņus, kas uz ādas uzkrājas dienas laikā ar ādu stiprinošām Borage sēklu, Kukui un aprikožu eļļām.</p> <p>Pievieno ūdeni, lai pārveidotu šo hidrofilo (ūdeni mīlošu) formulu pienainā emulsijā, kas viegli noskalo netīrumus no ādas virsmas, ļaujot jūsu nākamajam Dermalogica attīrīšanas līdzeklim iekļūt vēl labāk, iegūstot profesionālu ādas atttīrīšanas rezultātu. Šis maigais maisījums, izstrādāts ar kondicionējošām rīsu kliju un vitamīna E eļļām, būs ideāli piemērots arī taukainai ādai.</p> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Sejas ādas kopšana/Attīrīšana un tonizēšana