EMELIN FF Liquid 75 mg/400 mcg/2 mcg paciņas, 20 g

EMELIN FF Liquid 75 mg/400 mcg/2 mcg paciņas, 20 g

AGETIS SUPPLEMENTS
Kopā
7.79 €
Derīguma termiņš: 2027-02-28
Emelin® FF Liquid - jaunākās paaudzes dzelzs. Maksimāla uzsūkšanās. Uztura bagātinātājs ar saldinātāju. Ar aveņu garšu.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Emelin® FF Liquid ir ērti lietojama inovatīva dzelzs forma, kas satur dzelzi dzelzs bisglicināta (Ferrochel® dzelzs komplekss) veidā kombinācijā ar folskābi un vitamīnu B12 labākai efektivitātei. Emelin® FF Liquid nodrošina kontrolētu maksimālu uzsūkšanos ar maigu ietekmi uz kuņģi. Tā pagatavojuma veids nodrošina ātrāku un labāku dzelzs uzsūkšanos organismā. Emelin® FF Liquid lieto, lai uzturētu normālu dzelzs, folskābes un vitamīna B12 līmeni un mazinātu dzelzs deficītu.
Dzelzs deficīts ir viens no visbiežāk sastopamajiem uzturvielu deficītiem, kā rezultātā rodas nogurums.
Dzelzs un vitamīns B12 palīdz samazināt nogurumu un nespēku un veicina sarkano asinsķermenīšu normālu veidošanos.
Folāti veicina normālu asinsradi un palīdz samazināt nogurumu un nespēku.
Papildu folskābes uzņemšana paaugstina folātu līmeni mātes organismā. Zems folātu līmenis mātes organismā ir riska faktors saistībā ar nervu caurulītes defektu veidošanos auglim attīstības posmā. Nervu caurulītes defektu veidošanos var izraisīt vairāki riska faktori un to izmaiņām var būt vai nebūt labvēlīga ietekme.
Labvēlīgā iedarbība tiek panākta, uzņemot papildu 400 μg folskābes dienā vismaz vienu mēnesi pirms ieņemšanas un vismaz trīs mēnešus pēc tās.

Papildu informācija par produktu
product
1146111 EMELIN FF Liquid 75 mg/400 mcg/2 mcg paciņas, 20 g https://e-menessaptieka.lv/p/emelin-ff-liquid-75-mg-400-mcg-2-mcg-pacinas-20-g-1146111 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/a2/c8/95f0ec99ec1495bab2f61a79b4fd.png InStock 7.79 EUR EMELIN 12.99 <p>Emelin® FF Liquid ir ērti lietojama inovatīva dzelzs forma, kas satur dzelzi dzelzs bisglicināta (Ferrochel® dzelzs komplekss) veidā kombinācijā ar folskābi un vitamīnu B12 labākai efektivitātei. Emelin® FF Liquid nodrošina kontrolētu maksimālu uzsūkšanos ar maigu ietekmi uz kuņģi. Tā pagatavojuma veids nodrošina ātrāku un labāku dzelzs uzsūkšanos organismā. Emelin® FF Liquid lieto, lai uzturētu normālu dzelzs, folskābes un vitamīna B12 līmeni un mazinātu dzelzs deficītu.<br />Dzelzs deficīts ir viens no visbiežāk sastopamajiem uzturvielu deficītiem, kā rezultātā rodas nogurums.<br />Dzelzs un vitamīns B12 palīdz samazināt nogurumu un nespēku un veicina sarkano asinsķermenīšu normālu veidošanos.<br />Folāti veicina normālu asinsradi un palīdz samazināt nogurumu un nespēku.<br />Papildu folskābes uzņemšana paaugstina folātu līmeni mātes organismā. Zems folātu līmenis mātes organismā ir riska faktors saistībā ar nervu caurulītes defektu veidošanos auglim attīstības posmā. Nervu caurulītes defektu veidošanos var izraisīt vairāki riska faktori un to izmaiņām var būt vai nebūt labvēlīga ietekme.<br />Labvēlīgā iedarbība tiek panākta, uzņemot papildu 400 μg folskābes dienā vismaz vienu mēnesi pirms ieņemšanas un vismaz trīs mēnešus pēc tās.</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Vitamīni/Dzelzs preparāti 40 Vīriešiem