ESI Rigenforte Hair Loss šampūns, 250 ml
0 0 (0 atsauksmes)

ESI Rigenforte Hair Loss šampūns, 250 ml

ESI SRL
0 0 (0 atsauksmes)
Derīguma termiņš: 2025-08-30
Šampūns pret matu izkrišanu un blaugznām.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Šampūns ar barojošiem, stiprinošiem un atjaunojošiem dabīgiem komponentiem, bagāts ar specifiskiem principiem matu vājināšanās procesa novēršanai.
Rigenforte matu izkrišanas šampūna īpašības un priekšrocības:
Piemērots smalkiem un trausliem matiem, nodrošina apjomu, tonusu un mitrināšanu saules, vēja, piesārņojuma dūmu, krāsvielu bojātai matu šķiedrai. Rigenforte šampūns pret matu izkrišanu satur efektīvu un vienlaikus ļoti delikātu virsmaktīvo vielu maisījumu: tās attīra matus dziļi, bet neagresīvā veidā, kas ļauj to bieži lietot. Izveido mīkstas, viegli noskalojamas putas, kas rada patīkamu perfektas tīrības sajūtu. Ražots Italijā."

product
1144242 ESI Rigenforte Hair Loss šampūns, 250 ml https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/c6/4e/171262e2547a289553f444bfe54a.png InStock 8.39 EUR 11.99 <p>Šampūns ar barojošiem, stiprinošiem un atjaunojošiem dabīgiem komponentiem, bagāts ar specifiskiem principiem matu vājināšanās procesa novēršanai. <br /><em>Rigenforte matu izkrišanas šampūna īpašības un priekšrocības:</em><br />Piemērots smalkiem un trausliem matiem, nodrošina apjomu, tonusu un mitrināšanu saules, vēja, piesārņojuma dūmu, krāsvielu bojātai matu šķiedrai. Rigenforte šampūns pret matu izkrišanu satur efektīvu un vienlaikus ļoti delikātu virsmaktīvo vielu maisījumu: tās attīra matus dziļi, bet neagresīvā veidā, kas ļauj to bieži lietot. Izveido mīkstas, viegli noskalojamas putas, kas rada patīkamu perfektas tīrības sajūtu. Ražots Italijā."</p> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Matu kopšana/Pret matu izkrišanu