EUCERIN Anti-Pigment Day SPF 30 sejas krēms, 50 ml
5.0 5 (4 atsauksmes)

EUCERIN Anti-Pigment Day SPF 30 sejas krēms, 50 ml

BEIERSDORF
5.0 5 (4 atsauksmes)
Derīguma termiņš: 2026-02-28
Dienas krēms ar SPF hiperpigmentācijai.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Dienas krēms ar SPF hiperpigmentācijai.

Melanīns ir dabīgs pigments, kas iekrāso ādu. Saules gaismas ietekme, hormonālas iedarbības un novecošana var izraisīt palielinātu melanīna veidošanos un hiperpigmentāciju. Hiperpigmentācija parādās kā tumši laukumi un vecuma plankumi (zināmi arī kā saules plankumi), kas ādai liek izskatīties nelīdzenai.

Eucerin Anti-Pigment dienas krēms ar SPF 30 satur tiamidolu – efektīvu un patentētu sastāvdaļu, kas iedarbojas uz hiperpigmentācijas pamatcēloni, samazinot melanīna ražošanu. Klīniski un dermatoloģiski ir pierādīts, ka tas samazina tumšos plankumus un novērš to atkārtotu parādīšanos. Pirmie rezultāti ir redzami pēc divām nedēļām, un, regulāri lietojot, var nodrošināt pastāvīgus uzlabojumus.

Ar UVA un UVB filtriem (SPF 30) mitrinošais dienas krēms piedāvā efektīvu aizsardzību pret saules ietekmi un samazina iespēju, ka uz ādas saules ietekmē veidosies pigmenta plankumi. Āda izskatās vienmērīga un starojoša.

https://www.youtube.com/watch?v=iWCxIaqE5Rg

product
10510156 EUCERIN Anti-Pigment Day SPF 30 sejas krēms, 50 ml https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/60/c0/c52a5808c7524534cb9932f01c72.png InStock 25.19 EUR 41.99 <p style="text-align:justify;">Dienas krēms ar SPF hiperpigmentācijai.</p> <p style="text-align:justify;">Melanīns ir dabīgs pigments, kas iekrāso ādu. Saules gaismas ietekme, hormonālas iedarbības un novecošana var izraisīt palielinātu melanīna veidošanos un hiperpigmentāciju. Hiperpigmentācija parādās kā tumši laukumi un vecuma plankumi (zināmi arī kā saules plankumi), kas ādai liek izskatīties nelīdzenai.</p> <p style="text-align:justify;">Eucerin Anti-Pigment dienas krēms ar SPF 30 satur tiamidolu – efektīvu un patentētu sastāvdaļu, kas iedarbojas uz hiperpigmentācijas pamatcēloni, samazinot melanīna ražošanu. Klīniski un dermatoloģiski ir pierādīts, ka tas samazina tumšos plankumus un novērš to atkārtotu parādīšanos. Pirmie rezultāti ir redzami pēc divām nedēļām, un, regulāri lietojot, var nodrošināt pastāvīgus uzlabojumus.</p> <p style="text-align:justify;">Ar UVA un UVB filtriem (SPF 30) mitrinošais dienas krēms piedāvā efektīvu aizsardzību pret saules ietekmi un samazina iespēju, ka uz ādas saules ietekmē veidosies pigmenta plankumi. Āda izskatās vienmērīga un starojoša.</p> <p style="text-align:justify;"><a href="https://www.youtube.com/watch?v=iWCxIaqE5Rg">https://www.youtube.com/watch?v=iWCxIaqE5Rg</a></p> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Sejas ādas kopšana/Sejas krēmi