EUCERIN Anti-Pigment serums, 30 ml
4.9 4.9 (11 atsauksmes)

EUCERIN Anti-Pigment serums, 30 ml

BEIERSDORF
4.9 4.9 (11 atsauksmes)
Kopā
34.19 €
Derīguma termiņš: 2027-02-28
Divkāršas iedarbības serums. Efektīvi samazina tumšos plankumus, novērš to atkārtotu parādīšanos.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Efektīvi samazina tumšos plankumus, novērš to atkārtotu parādīšanos. Divkāršas iedarbības serums ar tiamidolu un hialuronskābi vienmērīgākai, starojošai ādai. Hiperpigmentācijas serums. Melanīns ir dabīgs pigments, kas iekrāso ādu. Saules gaismas ietekme, hormonālas iedarbības un novecošana var izraisīt palielinātu melanīna veidošanos un hiperpigmentāciju. Hiperpigmentācija parādās kā tumši laukumi un vecuma plankumi (zināmi arī kā saules plankumi), kas ādai liek izskatīties nelīdzenai.

Pirmie rezultāti ir redzami pēc divām nedēļām, un, regulāri lietojot, var nodrošināt pastāvīgus uzlabojumus. Āda ir gluda un izskatās atjaunota, vienmērīga un starojoša. Klīniskie un dermatoloģiskie pētījumi pierāda ļoti labu efektivitāti un panesamību ādai.

https://www.youtube.com/watch?v=iWCxIaqE5Rg

product
10510158 EUCERIN Anti-Pigment serums, 30 ml https://e-menessaptieka.lv/p/eucerin-anti-pigment-serums-30-ml-10510158 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/f7/42/106aff565b5b8871959770c7f319.png InStock 34.19 EUR EUCERIN 56.99 <p style="text-align:justify;">Efektīvi samazina tumšos plankumus, novērš to atkārtotu parādīšanos. Divkāršas iedarbības serums ar tiamidolu un hialuronskābi vienmērīgākai, starojošai ādai. Hiperpigmentācijas serums. Melanīns ir dabīgs pigments, kas iekrāso ādu. Saules gaismas ietekme, hormonālas iedarbības un novecošana var izraisīt palielinātu melanīna veidošanos un hiperpigmentāciju. Hiperpigmentācija parādās kā tumši laukumi un vecuma plankumi (zināmi arī kā saules plankumi), kas ādai liek izskatīties nelīdzenai.</p> <p style="text-align:justify;">Pirmie rezultāti ir redzami pēc divām nedēļām, un, regulāri lietojot, var nodrošināt pastāvīgus uzlabojumus. Āda ir gluda un izskatās atjaunota, vienmērīga un starojoša. Klīniskie un dermatoloģiskie pētījumi pierāda ļoti labu efektivitāti un panesamību ādai.</p> <p style="text-align:justify;"><a href="https://www.youtube.com/watch?v=iWCxIaqE5Rg">https://www.youtube.com/watch?v=iWCxIaqE5Rg</a></p> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Sejas ādas kopšana/Papildus sejas ādas kopšana/Serumi 40 Vīriešiem