EUCERIN Anti-Pigment SPF 30 Day sejas krēms, 50 ml
4.0 4 (2 atsauksmes)

EUCERIN Anti-Pigment SPF 30 Day sejas krēms, 50 ml

BEIERSDORF
4.0 4 (2 atsauksmes)
Derīguma termiņš: 2025-09-30
Novērš pigmentāciju.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Eucerin dienas krēms pret pigmentācijas plankumu veidošanos ar patentētu tiamidolu novērš plankumus to rašanās vietā, kā arī laika gaitā samazina pigmentācijas plankumu parādīšanos. Pateicoties tajā esošajam SPF 30, dienas kopšana var arī aizsargāt pret jaunu pigmentācijas plankumu veidošanos, kas saistīta ar sauli.

Formula ar minerālkrāsu pigmentiem ļoti ātri uzsūcas. Turklāt pretpigmenta krēms acumirklī nosedz vecuma plankumus un piešķir sejai dabisku, vienmērīgu toni. Pirmie antipigmenta krēma uzklāšanas rezultāti ir redzami pēc 2 nedēļām.

Turklāt ir klīniski un dermatoloģiski pierādīts, ka krēmam pret pigmentācijas plankumiem ir ļoti laba saderība ar ādu un kopšanas efektivitāte.

product
10510624 EUCERIN Anti-Pigment SPF 30 Day sejas krēms, 50 ml https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/f8/41/b3fd915a83586088fa16cd302b6a.png InStock 25.43 EUR 42.39 <p style="text-align:justify;">Eucerin dienas krēms pret pigmentācijas plankumu veidošanos ar patentētu tiamidolu novērš plankumus to rašanās vietā, kā arī laika gaitā samazina pigmentācijas plankumu parādīšanos. Pateicoties tajā esošajam SPF 30, dienas kopšana var arī aizsargāt pret jaunu pigmentācijas plankumu veidošanos, kas saistīta ar sauli.</p> <p style="text-align:justify;">Formula ar minerālkrāsu pigmentiem ļoti ātri uzsūcas. Turklāt pretpigmenta krēms acumirklī nosedz vecuma plankumus un piešķir sejai dabisku, vienmērīgu toni. Pirmie antipigmenta krēma uzklāšanas rezultāti ir redzami pēc 2 nedēļām.</p> <p style="text-align:justify;">Turklāt ir klīniski un dermatoloģiski pierādīts, ka krēmam pret pigmentācijas plankumiem ir ļoti laba saderība ar ādu un kopšanas efektivitāte.</p> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Sauļošanās kosmētika/Kosmētika ar SPF