EUCERIN Urea Repair Plus roku krēms, 75 ml
5.0 5 (21 atsauksmes)

EUCERIN Urea Repair Plus roku krēms, 75 ml

BEIERSDORF
5.0 5 (21 atsauksmes)
Kopā
6.29 €
Derīguma termiņš: 2026-07-30
Uzlabotā atjaunojoša roku krēma formula palīdz atjaunot sausu ādu un nodrošina mitrumu, pēc kura alkst rokas un pirksti
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Roku āda dažādu ārēju faktoru kaitīgajai ietekmei ir pakļauta daudz biežāk nekā pārējā ķermeņa āda. Rokas tiek bieži mazgātas. Tas nozīmē, ka roku āda bieži nonāk saskarē ar ūdeni, ziepēm un citām ķīmiskām vielām un tiek pakļauta temperatūras svārstībām. Ja ādas aizsargbarjera nav bojāta, tā pasargā organismu no šiem ārējiem faktoriem un neļauj ādai izžūt. Ja ādas aizsargbarjera ir bojāta, āda var zaudēt mitrumu un kļūt ļoti sausa, var parādīties apsārtums un āda var sākt lobīties.

Eucerin UreaRepair PLUS roku krēms ar 5%  urea satur urea, keramīdus un citus dabīgos mitrinošos faktorus (NMF). Ir klīniski pierādīts, ka krēms nekavējoties nomierina un intensīvi mitrina ļoti sausu, raupju un savilktu roku ādu, arī pēc vairākkārtējas roku mazgāšanas. Tas nostiprina ādas dabīgo aizsargbarjeru, līdz pat 48 stundām pasargājot ādu no izžūšanas.

Krēms ir piemērots nobriedušai ādai un ādas kopšanai kserozes, psoriāzes un diabēta gadījumā. To var lietot arī ādas papildu kopšanai ārstēšanās laikā.

Klīniskie un dermatoloģiskie pētījumi

Klīniskajos pētījumos ir pierādīta šā ādas kopšanas līdzekļa lieliskā iedarbība un saderība ar ādu, tostarp ar īpaši sausu un slimības skartu ādu.

Galvenie secinājumi

Klīnisko pētījumu rezultāti ļauj izdarīt šādus secinājumus:

  • krēms jau pēc vienas lietošanas reizes nekavējoties ievērojami samazina ādas sausumu un raupjumu;1
  • ādas sausums un raupjums ir ievērojami mazāks pat pēc sešām roku mazgāšanas reizēm;1
  • 97,2% pacientu atzina, ka roku krēma saderība ar ādu ir „laba” vai „ļoti laba”.2

1 Klīnisks novērtējums un korneometra mērījumi – BDF iekšējie dati
2 In vivo iedarbības un saderības pētījums – BDF iekšējie dati

Īpašības

  • quick-absorbing
  • nav taukains
  • nesatur aromātu

https://www.youtube.com/watch?v=7AuzP3zElZs

product
1057910 EUCERIN Urea Repair Plus roku krēms, 75 ml https://e-menessaptieka.lv/p/eucerin-urea-repair-plus-roku-krems-75-ml-1057910 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/38/18/e0b1b6822b763f61edb5a9d413a0.png InStock 6.29 EUR EUCERIN 10.49 <div class="text"> <p style="text-align:justify;">Roku āda dažādu ārēju faktoru kaitīgajai ietekmei ir pakļauta daudz biežāk nekā pārējā ķermeņa āda. Rokas tiek bieži mazgātas. Tas nozīmē, ka roku āda bieži nonāk saskarē ar ūdeni, ziepēm un citām ķīmiskām vielām un tiek pakļauta temperatūras svārstībām. Ja ādas aizsargbarjera nav bojāta, tā pasargā organismu no šiem ārējiem faktoriem un neļauj ādai izžūt. Ja ādas aizsargbarjera ir bojāta, āda var zaudēt mitrumu un kļūt ļoti sausa, var parādīties apsārtums un āda var sākt lobīties.<br /><br /><strong>Eucerin UreaRepair PLUS roku krēms ar 5%  urea satur urea, keramīdus un citus dabīgos mitrinošos faktorus (NMF). </strong>Ir klīniski pierādīts, ka krēms nekavējoties nomierina un intensīvi mitrina ļoti sausu, raupju un savilktu roku ādu, arī pēc vairākkārtējas roku mazgāšanas. Tas nostiprina ādas dabīgo aizsargbarjeru, līdz pat 48 stundām pasargājot ādu no izžūšanas.<br /><br /><strong>Krēms ir piemērots nobriedušai ādai un ādas kopšanai kserozes, psoriāzes un diabēta gadījumā.</strong> To var lietot arī ādas papildu kopšanai ārstēšanās laikā.</p> </div> <h3>Klīniskie un dermatoloģiskie pētījumi</h3> <div class="text"> <p>Klīniskajos pētījumos ir pierādīta šā ādas kopšanas līdzekļa lieliskā iedarbība un saderība ar ādu, tostarp ar īpaši sausu un slimības skartu ādu.</p> </div> <h3>Galvenie secinājumi</h3> <div class="text"> <p>Klīnisko pētījumu rezultāti ļauj izdarīt šādus secinājumus:</p> <ul><li>krēms jau pēc vienas lietošanas reizes nekavējoties ievērojami samazina ādas sausumu un raupjumu;1</li> <li>ādas sausums un raupjums ir ievērojami mazāks pat pēc sešām roku mazgāšanas reizēm;1</li> <li>97,2% pacientu atzina, ka roku krēma saderība ar ādu ir „laba” vai „ļoti laba”.2</li> </ul><p><em>1 Klīnisks novērtējums un korneometra mērījumi – BDF iekšējie dati<br /></em><em>2 In vivo iedarbības un saderības pētījums – BDF iekšējie dati</em></p> </div> <h3 style="text-align:justify;">Īpašības</h3> <div class="text"> <ul><li style="text-align:justify;">quick-absorbing</li> <li style="text-align:justify;">nav taukains</li> <li style="text-align:justify;">nesatur aromātu</li> </ul><p><a href="https://www.youtube.com/watch?v=7AuzP3zElZs">https://www.youtube.com/watch?v=7AuzP3zElZs</a></p> </div> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Roku kopšana/Rokām 40 Vīriešiem