EUCERIN UreaRepair PLUS 30% krēms, 75 ml
5.0 5 (4 atsauksmes)

EUCERIN UreaRepair PLUS 30% krēms, 75 ml

BEIERSDORF
5.0 5 (4 atsauksmes)
Derīguma termiņš: 2025-10-30
sniedz ļoti sausai ādai nepieciešamo intensīvo aprūpi. 
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Tādas ķermeņa zonas kā elkoņi, ceļi, rokas un pēdas piedzīvo lielu spiedienu un berzi. Ādas aizsargbarjera tiek traumēta un nespēj uzturēt pietiekamu mitrumu. Āda izžūst un var kļūt ļoti sausa, raupja, sabiezēt un plēķšņot.

Eucerin UreaRepair PLUS 30% Urea krēms sniedz ļoti sausai ādai nepieciešamo intensīvo aprūpi. Formula satur unikālu kombināciju:

augstas koncentrācijas 30% urīnvielu 
Keramīdus ādas barjeras atjaunošanai
citus dabīgos mitrinošos faktorus (DMF), lai mitrinātu ādu un uzturētu mitrumu tajā

Āda tiek intensīvi mitrināta un izskatās, jūtas maiga un mīksta.

Tā ka tas ir intensīvas iedarbības krēms, to jālieto tikai uz atsevišķām problēmzonām1 nevis uz visu ķermeni. Klīniskie un dermatoloģiskie pētījumi pierāda, ka āda kļūst ievērojami gludāka un maigāka jau pēc nedēļas un uzlabojas vēl vairāk, turpinot lietot krēmu.

Eucerin UreaRepair PLUS 30% Urea krēms ir piemērots hiperkeratozei (medicīnisks apzīmējums sabiezējušai ādai) un cilvēkiem ar keratozi pilaris un psoriāzi. To var lietot arī papildus kombinācijā ar jūsu dermatologa ieteikumu.

1 Eucerin UreaRepair PLUS krēmu nevajadzētu lietot uz atvērta tipa brūcēm.

Klīniskie un dermatoloģiskie pētījumi

Klīniskie un dermatoloģiskie pētījumi pierāda ļoti labu saderību un efektīvitāti uz ļoti sausas, raupjas un biezas (hiperkeratozes) ādas, kā arī psoriāzes gadījumos uz plēkšņainas ādas.

Īpašības

  • nesatur aromātu
product
1059998 EUCERIN UreaRepair PLUS 30% krēms, 75 ml https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/3f/18/b8ea5911793254be9d9125c88db2.png InStock 12.87 EUR 18.39 <div class="text"> <p style="text-align:justify;">Tādas ķermeņa zonas kā elkoņi, ceļi, rokas un pēdas piedzīvo lielu spiedienu un berzi. Ādas aizsargbarjera tiek traumēta un nespēj uzturēt pietiekamu mitrumu. Āda izžūst un var kļūt ļoti sausa, raupja, sabiezēt un plēķšņot.</p> <p style="text-align:justify;"><strong>Eucerin UreaRepair PLUS 30% Urea krēms sniedz ļoti sausai ādai nepieciešamo intensīvo aprūpi.</strong> Formula satur unikālu kombināciju:</p> <p style="text-align:justify;">augstas koncentrācijas 30% urīnvielu <br />Keramīdus ādas barjeras atjaunošanai<br />citus dabīgos mitrinošos faktorus (DMF), lai mitrinātu ādu un uzturētu mitrumu tajā</p> <p style="text-align:justify;">Āda tiek intensīvi mitrināta un izskatās, jūtas maiga un mīksta.</p> <p style="text-align:justify;">Tā ka tas ir intensīvas iedarbības krēms, to jālieto tikai uz atsevišķām problēmzonām1 nevis uz visu ķermeni. <strong>Klīniskie un dermatoloģiskie pētījumi pierāda, ka āda kļūst ievērojami gludāka un maigāka jau pēc nedēļas un uzlabojas vēl vairāk, turpinot lietot krēmu.</strong></p> <p style="text-align:justify;">Eucerin UreaRepair PLUS 30% Urea krēms ir piemērots hiperkeratozei (medicīnisks apzīmējums sabiezējušai ādai) un cilvēkiem ar keratozi pilaris un psoriāzi. To var lietot arī papildus kombinācijā ar jūsu dermatologa ieteikumu.</p> <p style="text-align:justify;">1 Eucerin UreaRepair PLUS krēmu nevajadzētu lietot uz atvērta tipa brūcēm.</p> </div> <h3>Klīniskie un dermatoloģiskie pētījumi</h3> <div class="text"> <p>Klīniskie un dermatoloģiskie pētījumi pierāda ļoti labu saderību un efektīvitāti uz ļoti sausas, raupjas un biezas (hiperkeratozes) ādas, kā arī psoriāzes gadījumos uz plēkšņainas ādas.</p> </div> <h3 style="text-align:justify;">Īpašības</h3> <div class="text"> <ul><li style="text-align:justify;">nesatur aromātu</li> </ul></div> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Ķermeņa ādas kopšana/Krēmi, losjoni un eļļas