FENIVIR 1% krēms, 2 g
Svarīgi!
Nepamatota zāļu lietošana ir kaitīga veselībai! Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai attiecīgo informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar savu ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

FENIVIR 1% krēms, 2 g

Kopā
9.97 €
Derīguma termiņš: 2025-08-30
Fenivir lieto aukstumpumpu (herpes labialis) ārstēšanai.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Fenivir lieto aukstumpumpu (herpes labialis) ārstēšanai. Aukstumpumpas izraisa vīrusa infekcija. Vīruss ilgstoši var būt neaktīvs, taču, kad tas aktivizējas, tas vairojas un izraisa aukstumpumpu. Tas var notikt, piemēram, tad, ja esat ļoti noguris(-usi), ja Jums ir saaukstēšanās vai gripa, vai arī ja esat uzturējies(-usies) intensīvā saules gaismā. Vīruss izraisa sāpīgus pūslīšus uz lūpām. 

Papildu informācija par produktu
product
1065864 FENIVIR 1% krēms, 2 g https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/3c/af/466663af1fc8167fac5f947b910e.png InStock 9.97 EUR 9.97 <p>Fenivir lieto aukstumpumpu (herpes labialis) ārstēšanai. Aukstumpumpas izraisa vīrusa infekcija. Vīruss ilgstoši var būt neaktīvs, taču, kad tas aktivizējas, tas vairojas un izraisa aukstumpumpu. Tas var notikt, piemēram, tad, ja esat ļoti noguris(-usi), ja Jums ir saaukstēšanās vai gripa, vai arī ja esat uzturējies(-usies) intensīvā saules gaismā. Vīruss izraisa sāpīgus pūslīšus uz lūpām.&nbsp;<br></p> Menessaptieka/Visas preces/Veselībai/Ādas slimības/Herpes vīruss