FLORADIX Iron and Vitamin tabletes, 84 gab.

FLORADIX Iron and Vitamin tabletes, 84 gab.

SALUS HAUS
Kopā
12.38 €
Derīguma termiņš: 2025-05-30
Dzelzs palīdz mazināt nogurumu un nespēku.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

FLORADIX tabletes satur dzelzi (II) (dzelzs glikonāts). FLORADIX tabletes ir B2, B6, B12 un C vitamīnu avots, kas palīdz samazināt nogurumu, nespēku un palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu. Dzelzs veicina normālu sarkano asinsķermenīšu veidošanos (kopā ar B6 un B12 vitamīnu) un hemoglobīna veidošanos. Turklāt folāti (folijskābe) veicina mātes audu veidošanos grūtniecības laikā. C vitamīns uzlabo dzelzs uzsūkšanos.

FLORADIX tablešu sastāvā ir rūpīgi atlasīti augu ekstrakti, tai skaitā mežrozītes augļu ekstrakts. Nav glutēna (lipekļa) un tās ir piemērotas veģetāriešiem.

Piemērotas sievietēm, tai skaitā, sievietēm, kuras plāno grūtniecību, grūtniecēm un sievietēm, kuras baro bērnu ar krūti, vecāka gadagājuma cilvēkiem, cilvēkiem pēc pārciestas slimības, veģetāriešiem un cilvēkiem ar aktīvu dzīvesveidu.

Papildu informācija par produktu
product
1066224 FLORADIX Iron and Vitamin tabletes, 84 gab. https://e-menessaptieka.lv/p/floradix-iron-and-vitamin-tabletes-84-gab-1066224 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/c2/46/f30db9d01a88a34d76c17e75c54f.png InStock 12.38 EUR FLORADIX 17.69 <p style="text-align:justify;">FLORADIX tabletes satur dzelzi (II) (dzelzs glikonāts). FLORADIX tabletes ir B2, B6, B12 un C vitamīnu avots, kas palīdz samazināt nogurumu, nespēku un palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu. Dzelzs veicina normālu sarkano asinsķermenīšu veidošanos (kopā ar B6 un B12 vitamīnu) un hemoglobīna veidošanos. Turklāt folāti (folijskābe) veicina mātes audu veidošanos grūtniecības laikā. C vitamīns uzlabo dzelzs uzsūkšanos.</p> <p style="text-align:justify;">FLORADIX tablešu sastāvā ir rūpīgi atlasīti augu ekstrakti, tai skaitā mežrozītes augļu ekstrakts. Nav glutēna (lipekļa) un tās ir piemērotas veģetāriešiem.</p> <p style="text-align:justify;">Piemērotas sievietēm, tai skaitā, sievietēm, kuras plāno grūtniecību, grūtniecēm un sievietēm, kuras baro bērnu ar krūti, vecāka gadagājuma cilvēkiem, cilvēkiem pēc pārciestas slimības, veģetāriešiem un cilvēkiem ar aktīvu dzīvesveidu.</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Vitamīni/Dzelzs preparāti 30 Vīriešiem