GerdOFF Protection 10 ml paciņas, 20 gab.
5.0 5 (1 atsauksme)

GerdOFF Protection 10 ml paciņas, 20 gab.

SOFAR SWISS SA
5.0 5 (1 atsauksme)
Kopā
22.39 €
Derīguma termiņš: 2026-02-28
Paciņas grēmām un gastroezofageālajam atvilnim.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Gastroezofageālā atviļņa slimība (nosaukums bieži tiek saīsināts kā GEAS) ir funkcionāla slimība, kam raksturīga tādu tipisku simptomu kombinācija:

  • grēmas (retrosternāla piroze)
  • skābas vai sārmainas atraugas
  • atraugas pozas dēļ (guļot uz muguras)
  • atraugas nakts laikā
  • krampji
  • nesāpīgi rīšanas traucējumi (disfāgija)
  • kairinošs klepus
  • klepus naktīs
  • disfonija (aizsmakums, afonija)

Šie simptomi var būt un var nebūt saistīti ar erozīviem, iekaisīgiem barības vada gļotādas bojājumiem. Nepilnvērtīgs uzturs vai stresa pilns dzīvesveids var būtiski ietekmēt kuņģa sulas veidošanos, kuņģa skābes paaugstināšanos un kairinošas un sāpīgas dedzināšanas sajūtas, īpaši pēc ēdienreizes, veidošanos. 

Šis pārmērīgais skābums var būt sajūtams arī pie kuņģa ieejas ar dedzināšanas, krampju, uzpūšanās un nelabuma sajūtu. GEAS var rasties arī miega laikā, jo guļus stāvoklis ļauj kuņģa sulām ieplūst barības vadā. Tā kā barības vada sieniņas nav piemērotas kuņģa skābei, tas izraisa dedzināšanas sajūtu krūšu kurvī.

product
123241 GerdOFF Protection 10 ml paciņas, 20 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/65/de/b6d13eb25acb0eaa4dd1ae4769e4.png InStock 22.39 EUR 22.39 <p>Gastroezofageālā atviļņa slimība (nosaukums bieži tiek saīsināts kā GEAS) ir funkcionāla slimība, kam raksturīga tādu tipisku simptomu kombinācija:</p> <ul><li style="font-weight:400;">grēmas (retrosternāla piroze)</li> <li style="font-weight:400;">skābas vai sārmainas atraugas</li> <li style="font-weight:400;">atraugas pozas dēļ (guļot uz muguras)</li> <li style="font-weight:400;">atraugas nakts laikā</li> <li style="font-weight:400;">krampji</li> <li style="font-weight:400;">nesāpīgi rīšanas traucējumi (disfāgija)</li> <li style="font-weight:400;">kairinošs klepus</li> <li style="font-weight:400;">klepus naktīs</li> <li style="font-weight:400;">disfonija (aizsmakums, afonija)</li> </ul><p>Šie simptomi var būt un var nebūt saistīti ar erozīviem, iekaisīgiem barības vada gļotādas bojājumiem. Nepilnvērtīgs uzturs vai stresa pilns dzīvesveids var būtiski ietekmēt kuņģa sulas veidošanos, kuņģa skābes paaugstināšanos un kairinošas un sāpīgas dedzināšanas sajūtas, īpaši pēc ēdienreizes, veidošanos. </p> <p>Šis pārmērīgais skābums var būt sajūtams arī pie kuņģa ieejas ar dedzināšanas, krampju, uzpūšanās un nelabuma sajūtu. GEAS var rasties arī miega laikā, jo guļus stāvoklis ļauj kuņģa sulām ieplūst barības vadā. Tā kā barības vada sieniņas nav piemērotas kuņģa skābei, tas izraisa dedzināšanas sajūtu krūšu kurvī.</p> Menessaptieka/Visas preces/Veselībai/Gremošanas sistēma/Dedzināšana