BIOFARMACIJA Hipocrat Magsprint paciņas, 14 gab.

BIOFARMACIJA Hipocrat Magsprint paciņas, 14 gab.

GADOT BIOCHEMICAL
Kopā
9.50 €
Derīguma termiņš: 2025-12-31
HIPOCRAT uztura bagātinātājos tiek izmantotas bioaktīvas sastāvdaļas, kas uzlabo cilvēka pašsajūtu un pozitīvi ietekmē cilvēka organisma fizioloģiskos procesus. DABISKAS IZCELSMES MAGNIJA GRANULAS AR KREATĪNU. TAS IR SVARĪGI NE TIKAI SPORTISTIEM.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Uztura bagātinātājs ar saldinātājiem.

Hipocrat bioaktīvs aktīvai dzīvei.

MAGNIJA CITRĀTA SĀĻI ORGANISMĀ UZSŪCAS LABĀK NEKĀ CITI MAGNIJA SĀĻI*

MAGNIJS- veicina elektrolītu līdzsvaru un normālu olbaltumvielu sintēzi, palīdz samazināt nogurumu un nespēku, veicina normālu nervu sistēmas darbību un normālu muskuļu darbību, palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu, palīdz uzturēt kaulu veselību un  zobu veselību.

*Magnija sāļu biopieejamība. Ragnar Rylander, Farmācijas un uztura zinātņu žurnāls, 2014.

Priedēklis ” bio” kompānijas nosaukumā nav saistīts ar produkta bioloģiski lauksaimniecisko izcelsmi, bet norāda uz uztura bagātinātāja biopieejamību un tā bioķīmisko raksturu.

Papildu informācija par produktu
product
1148723 BIOFARMACIJA Hipocrat Magsprint paciņas, 14 gab. https://e-menessaptieka.lv/p/hipocrat-magsprint-pac-n14-1148723 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/ed/a5/e33de8c81a2e202cc7b4edccbf79.png InStock 9.5 EUR BIOFARMACIJA 9.5 <p>Uztura bagātinātājs ar saldinātājiem.</p><p>Hipocrat bioaktīvs aktīvai dzīvei.</p><p>MAGNIJA CITRĀTA SĀĻI ORGANISMĀ UZSŪCAS LABĀK NEKĀ CITI MAGNIJA SĀĻI*</p><p>MAGNIJS- veicina elektrolītu līdzsvaru un normālu olbaltumvielu sintēzi, palīdz samazināt nogurumu un nespēku, veicina normālu nervu sistēmas darbību un normālu muskuļu darbību, palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu, palīdz uzturēt kaulu veselību un&nbsp; zobu veselību.</p><p>*Magnija sāļu biopieejamība. Ragnar Rylander, Farmācijas un uztura zinātņu žurnāls, 2014.</p><p>Priedēklis ” bio” kompānijas nosaukumā nav saistīts ar produkta bioloģiski lauksaimniecisko izcelsmi, bet norāda uz uztura bagātinātāja biopieejamību un tā bioķīmisko raksturu.</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Minerālvielu kompleksi/Sportam un aktīvai atpūtai 0 Sievietēm, Vīriešiem