ICONFIT Beauty Collagen - Zemeņu-Piparmētras pulveris, 300 g

ICONFIT Beauty Collagen - Zemeņu-Piparmētras pulveris, 300 g

EUROPEAN FOODS OŪ
11.19 €
15.99 €
3.73 €/G
Derīguma termiņš: 2025-05-14
ICONFIT skaistuma kolagēns.
Uzzināt vairāk
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

ICONFIT skaistuma kolagēns.

AR ZEMEŅU-PIPARMĒTRU GARŠU.

Uztura bagātinātājs ar saldinātāju.

ĀDAI, MATIEM UN NAGIEM*.

BIOTĪNS, CINKS UN C VITAMĪNS. *Cinks un biotīns palīdz uzturēt matu un ādas veselību.

Cinks ir labs nagu veselībai.

Turklāt kolagēns ir vissvarīgākā cilvēka ķermeņa olbaltumviela, kas veido 25-35% no cilvēka olbaltumviela. Kolagēns ir būtiska ādas un nagu sastāvdaļa. ~25 gadu vecumā kolagēna līmenis sāk samazināties vidēji par vairāk nekā 1% katru gadu. Tāpēc ieteicams papildus lietot kolagēnu. Lielākā daļa kolagēna tiek ražota ar skābēm un ķīmiskām vielām, savukārt ICONFIT kolagēns tiek ražots unikālā bez ķīmiskām vielām procesā un ir praktiski 100% tīrs.

C vitamīns veicina normālu kolagēna veidošanos normālai ādas darbībai. Tas arī palīdz mazināt nogurumu un izsīkumu un atbalsta imūnsistēmu.

Hialuronskābes galvenā funkcija ir uzturēt ādas mitruma līdzsvaru mūsu ādas dziļākajos slāņos. Hialuronskābe ir viela, ko ražo mūsu pašu organisms, bet diemžēl līdz ar vecumu skābes daudzums organismā samazinās, kas nozīmē, ka to varētu lietot kā papildinājumu.

Papildu informācija par produktu
product
1144814 ICONFIT Beauty Collagen - Zemeņu-Piparmētras pulveris, 300 g https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/17/1c/245fb7c37a7b56d3ea453075700f.png InStock 11.19 EUR 15.99 <p>ICONFIT skaistuma kolagēns.</p> <p>AR ZEMEŅU-PIPARMĒTRU GARŠU.</p> <p>Uztura bagātinātājs ar saldinātāju.</p> <p>ĀDAI, MATIEM UN NAGIEM*.</p> <p>BIOTĪNS, CINKS UN C VITAMĪNS. *Cinks un biotīns palīdz uzturēt matu un ādas veselību.</p> <p>Cinks ir labs nagu veselībai.<br /><br />Turklāt kolagēns ir vissvarīgākā cilvēka ķermeņa olbaltumviela, kas veido 25-35% no cilvēka olbaltumviela. Kolagēns ir būtiska ādas un nagu sastāvdaļa. ~25 gadu vecumā kolagēna līmenis sāk samazināties vidēji par vairāk nekā 1% katru gadu. Tāpēc ieteicams papildus lietot kolagēnu. Lielākā daļa kolagēna tiek ražota ar skābēm un ķīmiskām vielām, savukārt ICONFIT kolagēns tiek ražots unikālā bez ķīmiskām vielām procesā un ir praktiski 100% tīrs.<br /><br />C vitamīns veicina normālu kolagēna veidošanos normālai ādas darbībai. Tas arī palīdz mazināt nogurumu un izsīkumu un atbalsta imūnsistēmu.<br /><br />Hialuronskābes galvenā funkcija ir uzturēt ādas mitruma līdzsvaru mūsu ādas dziļākajos slāņos. Hialuronskābe ir viela, ko ražo mūsu pašu organisms, bet diemžēl līdz ar vecumu skābes daudzums organismā samazinās, kas nozīmē, ka to varētu lietot kā papildinājumu.</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Minerālvielu kompleksi/Kolagēns