ICONFIT Ferrum Dzelzs 20mg + Vitamīns C kapsulas, 90 gab.

ICONFIT Ferrum Dzelzs 20mg + Vitamīns C kapsulas, 90 gab.

EUROPEAN FOODS OŪ
Kopā
7.19 €
Derīguma termiņš: 2026-05-01
Dzelzs bisglicināts 20 mg ar vitamīnu C kapsulās.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Uztura bagātinātājs. ICONFIT Dzelzs bisglicināts ar C vitamīnu ir dzelzs ar augstu biopieejamību, kas neizraisa kuņģa un zarnu trakta darbības traucējumus. ICONFIT Dzelzs bisglicināts ir ļoti efektīva dzelzs forma, kas uzsūcas 2-4 reizes labāk nekā dzelzs sulfāts.
Piemērots arī grūtniecēm un sievietēm, kas baro bērnu ar krūti. C vitamīns un dzelzs veicina normālu imūnsistēmas darbību un palīdz mazināt nogurumu un nespēku.

Produktā esošais C vitamīns ir saudzīgs kuņģim un veicina dzelzs uzsūkšanos.
Dzelzs galvenā funkcija ir apgādāt organismu ar skābekli. Dzelzs veicina sarkano asinsķermenīšu un hemoglobīna normālu veidošanos. Dzelzs ir nepieciešams normālai imūnsistēmas darbībai. Atbalsta normālu enerģijas apmaiņu.

Dzelzs trūkums ir ļoti izplatīta problēma, kas var izraisīt anēmiju, paaugstinātu stresu un nogurumu. Dzelzs trūkuma simptomi ir bālums, aizkaitināmība, zems asinsspiediens, elpas trūkums un plaisas mutes kaktiņos.

Papildu informācija par produktu
product
10120516 ICONFIT Ferrum Dzelzs 20mg + Vitamīns C kapsulas, 90 gab. https://e-menessaptieka.lv/p/iconfit-ferrum-dzelzs-20mg-vitamins-c-kapsulas-90-gab-10120516 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/5f/43/c3b9c10cc8fc962b8eb709e87040.png InStock 7.19 EUR ICONFIT 11.99 <p>Uztura bagātinātājs. ICONFIT Dzelzs bisglicināts ar C vitamīnu ir dzelzs ar augstu biopieejamību, kas neizraisa kuņģa un zarnu trakta darbības traucējumus. ICONFIT Dzelzs bisglicināts ir ļoti efektīva dzelzs forma, kas uzsūcas 2-4 reizes labāk nekā dzelzs sulfāts.<br />Piemērots arī grūtniecēm un sievietēm, kas baro bērnu ar krūti. C vitamīns un dzelzs veicina normālu imūnsistēmas darbību un palīdz mazināt nogurumu un nespēku. <br /><br />Produktā esošais C vitamīns ir saudzīgs kuņģim un veicina dzelzs uzsūkšanos.<br />Dzelzs galvenā funkcija ir apgādāt organismu ar skābekli. Dzelzs veicina sarkano asinsķermenīšu un hemoglobīna normālu veidošanos. Dzelzs ir nepieciešams normālai imūnsistēmas darbībai. Atbalsta normālu enerģijas apmaiņu.<br /><br />Dzelzs trūkums ir ļoti izplatīta problēma, kas var izraisīt anēmiju, paaugstinātu stresu un nogurumu. Dzelzs trūkuma simptomi ir bālums, aizkaitināmība, zems asinsspiediens, elpas trūkums un plaisas mutes kaktiņos.</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Vitamīni/Dzelzs preparāti 40 Sievietēm, Vīriešiem