JONAX Nervo Max tabletes, 30 gab.

JONAX Nervo Max tabletes, 30 gab.

JONNEX FARMA SIA
5.00 €
9.99 €
Derīguma termiņš: 2025-04-30
Normālai nervu sistēmas darbībai un veselīgam miegam.
Uzzināt vairāk
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

Sastāvā esošie ārstniecības augi labvēlīgi ietekmē miega kvalitāti, garīgo veselību, sirds un asinsrites sistēmu, melisas un apiņu ekstrakti darbojas kā antioksidanti. 

Sastāvā esošie B grupas vitamīni labvēlīgi iedarbojas uz nervu sistēmu, kā arī veicina normālas psiholoģiskās funkcijas un enerģijas ieguves vielmaiņu, palīdz samazināt nogurumu un nespēku: 

B1 (tiamīns), B2, B3 (niacīns), B6 vitamīni veicina normālu enerģijas ieguves vielmaiņu; 

B1 (tiamīns), B2, B3 (niacīns), B6 vitamīni veicina normālu nervu sistēmas darbību; 

B1 (tiamīns), B3 (niacīns), B6 vitamīni un folijskābe veicina normālas psiholoģiskās funkcijas; 

B2, B3 (niacīns), B6 vitamīni un folijskābe palīdz samazināt nogurumu un nespēku. 

Baldriāna ekstrakts uzlabo miega kvalitāti un garīgo veselību, palīdz bezmiega gadījumā, labvēlīgi ietekmē sirds un asinsrites sistēmu. Baldriāna un apiņa ekstrakti veicina veselīgu miegu. Melisas ekstrakts darbojas kā antioksidants - aizsargā organisma šūnas no brīvo radikāļu iedarbības, labvēlīgi ietekmē garīgo veselību un veicina veselīgu miegu. 

Apiņu ekstraktam piemīt antioksidatīvas īpašības, cīnās pret brīvajiem radikāļiem organismā un palēnina tā novecošanos. Melatonīns palīdz atvieglot ar diennakts ritma izjaukšanu saistītās sajūtas (jāuzņem vismaz 0,5 mg melatonīna jeb 1 tableti ceļojuma pirmajā dienā, neilgi pirms gulētiešanas, un pirmajās dienās pēc nonākšanas galamērķī) un palīdz samazināt iemigšanai nepieciešamo laiku (labvēlīgo ietekmi panāk uzņemot 1 mg melatonīna jeb 2 tabletes neilgi pirms gulētiešanas).

Papildu informācija par produktu
product
1142277 JONAX Nervo Max tabletes, 30 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/0f/c9/2caa0df70333f90207ab33c934b2.png InStock 5 EUR 9.99 <p style="text-align:justify;">Sastāvā esošie ārstniecības augi labvēlīgi ietekmē miega kvalitāti, garīgo veselību, sirds un asinsrites sistēmu, melisas un apiņu ekstrakti darbojas kā antioksidanti. </p> <p style="text-align:justify;">Sastāvā esošie B grupas vitamīni labvēlīgi iedarbojas uz nervu sistēmu, kā arī veicina normālas psiholoģiskās funkcijas un enerģijas ieguves vielmaiņu, palīdz samazināt nogurumu un nespēku: </p> <p style="text-align:justify;">B1 (tiamīns), B2, B3 (niacīns), B6 vitamīni veicina normālu enerģijas ieguves vielmaiņu; </p> <p style="text-align:justify;">B1 (tiamīns), B2, B3 (niacīns), B6 vitamīni veicina normālu nervu sistēmas darbību; </p> <p style="text-align:justify;">B1 (tiamīns), B3 (niacīns), B6 vitamīni un folijskābe veicina normālas psiholoģiskās funkcijas; </p> <p style="text-align:justify;">B2, B3 (niacīns), B6 vitamīni un folijskābe palīdz samazināt nogurumu un nespēku. </p> <p style="text-align:justify;">Baldriāna ekstrakts uzlabo miega kvalitāti un garīgo veselību, palīdz bezmiega gadījumā, labvēlīgi ietekmē sirds un asinsrites sistēmu. Baldriāna un apiņa ekstrakti veicina veselīgu miegu. Melisas ekstrakts darbojas kā antioksidants - aizsargā organisma šūnas no brīvo radikāļu iedarbības, labvēlīgi ietekmē garīgo veselību un veicina veselīgu miegu. </p> <p style="text-align:justify;">Apiņu ekstraktam piemīt antioksidatīvas īpašības, cīnās pret brīvajiem radikāļiem organismā un palēnina tā novecošanos. Melatonīns palīdz atvieglot ar diennakts ritma izjaukšanu saistītās sajūtas (jāuzņem vismaz 0,5 mg melatonīna jeb 1 tableti ceļojuma pirmajā dienā, neilgi pirms gulētiešanas, un pirmajās dienās pēc nonākšanas galamērķī) un palīdz samazināt iemigšanai nepieciešamo laiku (labvēlīgo ietekmi panāk uzņemot 1 mg melatonīna jeb 2 tabletes neilgi pirms gulētiešanas).</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Vitamīni/Magnijs un kālijs