KLORANE ar peonijām matu kondicionieris, 150 ml
0 0 (0 atsauksmes)

KLORANE ar peonijām matu kondicionieris, 150 ml

KLORANE LABORATOIRE DERMATOLOGIQUE
0 0 (0 atsauksmes)
Derīguma termiņš: 2026-05-30
Jutīgai, kairinātai galvas ādai.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Jutīgai, kairinātai galvas ādai.
Dabisks* augstas tolerances kondicionieris nomierina kairinājumu jūtīgai un iekaisušai galvas ādai. Nodrošina tūlītēju komfortu dienas garumā. Fizioloģiskā pH formula mitrina galvas ādu un matus. Mati ir viegli ķemmējami, mīkstāki un spīdīgāki.
Nesatur dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļas. Bioloģiski sadalās apkārtējā vidē. Atkārtoti pārstrādāts un pārstrādājams iepakojums.
*95% dabiskas izcelsmes sastāvdaļas.

IEGUVUMI

  • MITRINA: mitrina jutīgo galvas, nodrošina tūlītēju un ilgstošu mitrināšanas sajūtu.
  • NOMIERINA: dabiskā* un augstas tolerances formula respektē jutīgās galvas ādas līdzsvaru un nekavējoties nomierina kairinājuma un diskomforta sajūtu.
  • ATŠĶETINA: ar kūstošu tekstūru kondicionieris mīkstina, atšķetina un padara matus spīdīgus.
product
1195608 KLORANE ar peonijām matu kondicionieris, 150 ml https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/8c/1d/0efb9658907be5ec15c9bb8b4aae.png InStock 17.19 EUR 17.19 <p>Jutīgai, kairinātai galvas ādai.<br />Dabisks* augstas tolerances kondicionieris nomierina kairinājumu jūtīgai un iekaisušai galvas ādai. Nodrošina tūlītēju komfortu dienas garumā. Fizioloģiskā pH formula mitrina galvas ādu un matus. Mati ir viegli ķemmējami, mīkstāki un spīdīgāki.<br />Nesatur dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļas. Bioloģiski sadalās apkārtējā vidē. Atkārtoti pārstrādāts un pārstrādājams iepakojums.<br />*95% dabiskas izcelsmes sastāvdaļas.</p> <p><strong>IEGUVUMI</strong></p> <ul><li>MITRINA: mitrina jutīgo galvas, nodrošina tūlītēju un ilgstošu mitrināšanas sajūtu.</li> <li>NOMIERINA: dabiskā* un augstas tolerances formula respektē jutīgās galvas ādas līdzsvaru un nekavējoties nomierina kairinājuma un diskomforta sajūtu.</li> <li>ATŠĶETINA: ar kūstošu tekstūru kondicionieris mīkstina, atšķetina un padara matus spīdīgus.</li> </ul> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Matu kopšana/Kondicionieri