LIVOL Extra Colostrum Strong Lemon sūkājamās tabletes, 20 gab.

LIVOL Extra Colostrum Strong Lemon sūkājamās tabletes, 20 gab.

ORKLA CARE AS
Kopā
3.89 €
Derīguma termiņš: 2025-03-30
LIVOL EXTRA® Colostrum Strong ar citronu garšu – skandināvu kvalitātes sūkājamās tabletes ar jaunpienu, vitamīniem C, D, niacīnu un citronu garšu.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

LIVOL EXTRA® Colostrum Strong ar citronu garšu – skandināvu kvalitātes sūkājamās tabletes ar jaunpienu, vitamīniem C, D, niacīnu un citronu garšu, kas piemērotas pieaugušajiem un bērniem no 3 gadu vecuma. Rūpēm par kaklu**. Bez pievienota cukura.                                                                    

Produkts ražots izmantojot jaunākās tehnoloģijas un jaunpienu no Francijas saimniecībām. Augsta skandināvu kvalitāte kopš 1959. gada.

Imunitātei. Vitamīni C un D veicina normālu imūnsistēmas darbību.           

Gļotādu veselībai. **Niacīns palīdz uzturēt gļotādas veselību.                                                

Skandināvu zīmols LIVOL piedāvā dažādus dzīvesstila plānus, kas apvieno vairāku produktu kombinācijas.

Papildu informācija par produktu
product
1145980 LIVOL Extra Colostrum Strong Lemon sūkājamās tabletes, 20 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/23/95/f4bc4a77c60faedb9131cdaf18fe.png InStock 3.89 EUR 5.99 <p><strong>LIVOL EXTRA® Colostrum Strong ar citronu garšu</strong> – skandināvu kvalitātes sūkājamās tabletes ar jaunpienu, vitamīniem C, D, niacīnu un citronu garšu, kas piemērotas pieaugušajiem un bērniem no 3 gadu vecuma. Rūpēm par kaklu**. Bez pievienota cukura.                                                                    </p> <p>Produkts ražots izmantojot jaunākās tehnoloģijas un jaunpienu no Francijas saimniecībām. Augsta skandināvu kvalitāte kopš 1959. gada.</p> <p><strong>Imunitātei.</strong> Vitamīni C un D veicina normālu imūnsistēmas darbību.           </p> <p><strong>Gļotādu veselībai.</strong> **Niacīns palīdz uzturēt gļotādas veselību.                                                </p> <p>Skandināvu zīmols LIVOL piedāvā dažādus dzīvesstila plānus, kas apvieno vairāku produktu kombinācijas.</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Vitamīni/Imunitātei