LIVOL

(27)
  • -50%
LIVOL  Extra Ginkgo Biloba tabletes, 60 gab.
LIVOL Extra Ginkgo Biloba tabletes, 60 gab.
  • -40%
LIVOL  Multi Sievietēm tabletes, 60 gab.
LIVOL Multi Sievietēm tabletes, 60 gab.
  • -25%
LIVOL  Multi Vīriešiem tabletes, 60 gab.
LIVOL Multi Vīriešiem tabletes, 60 gab.
  • -25%
LIVOL  Multi Pusaudžiem tabletes, 60 gab.
LIVOL Multi Pusaudžiem tabletes, 60 gab.
Jūs apskatījāt 13 no 27 produktiem

Esi vesels kopā ar Livol vitamīniem

Veselība ir aktualitāte cilvēkiem jebkurā vecumā. 21. gadsimta medicīna var atrisināt daudzas un dažādas veselības problēmas, taču vienmēr labāk ir rīkoties preventīvi, stiprinot organismu un cenšoties izvairīties no slimībām. Lai gan neviens un nekas nevar simtprocentīgi droši pasargāt, tomēr Livol pārstāvji akcentē, ka daudz ko ikdienā varam darīt paši, lai parūpētos par savu organismu – piemēram, lietot atbilstošus vitamīnus.

Kopā ar Livol iepazīsimies ar dažādām vitamīnu grupām, lai saprastu, kam un kādos gadījumos tie nepieciešami. Mēness aptieka interneta veikalā iespējams iepazīties gan ar produktu sastāvu, gan lietošanas pamācībām, kas palīdz veidot vēl dziļāku izpratni, tomēr pirms vitamīnu lietošanas vienmēr ieteicams konsultēties ar ģimenes ārstu.

Livol vitamīni bērniem

Bērni strauji aug, tāpēc ir īpaši būtiski parūpēties, lai viņi uzņemtu pietiekamu vitamīnu daudzumu. Lielu daļu vitamīnu mazuļi saņem ar sabalansētu uzturu, taču tas var būt arī nepietiekami. Turklāt ir vitamīni, ko pārsvarā uzņemam citādi. Piemēram, D vitamīns. Tas gan bērniem, gan pieaugušajiem ir nepieciešams regulāri. Livol Extra D vitamīna želejas lācīši būs īpaši piemēroti mazajiem.

Bērniem pieejamie vitamīni ir dažādas garšas un formas, lai ikviens mazais cilvēks tos uzņemtu ar prieku. Tikpat noderīgas būs arī Livol Multi Kids košļājamās tabletes ar augļu garšu. Tas ir multivitamīnu komplekss, ar kuru palīdzību tiek atbalstīta smadzeņu darbība, kas ir īpaši aktuāli mazajiem skolēniem, jo palīdz uzturēt normālu redzi, kas mācoties tiek noslogota īpaši daudz.

Livol vitamīni pusaudžiem

Šī vecuma grupa bieži vien tiek pieskaitīta te pie bērniem, te – pieaugušajiem, bet tas nebūtu īsti pareizi, jo šis ir vecums, kad notiek strauja kognitīvo, emocionālo un fizisko spēju attīstība, tāpēc jāizvēlas piemēroti vitamīni.

Livol Multi tabletes pusaudžiem ir speciāli radītas šim izaicinošajam posmam cilvēka dzīvē. Vitamīni palīdz uzturēt ādas veselību, imūnsistēmas darbību, kā arī stabilizē smadzeņu un nervu darbību. Īpaši svarīga šo vitamīnu funkcija ir noguruma mazināšana, jo dažādu attīstības īpatnību dēļ šī mēdz būt aktuāla problēma pusaudžu vidū.

Livol vitamīni sievietēm

Lai gan vitamīnu grupās parasti iedala vitamīnus pieaugušajiem, ir svarīgi izvēlēties vitamīnus atkarībā no tā, kāda dzimuma pārstāvjiem tie paredzēti, jo tie ir pielāgoti dažādiem būtiskiem atšķirīgiem procesiem, kas noris organismā. Livol Multi tabletes sievietēm ir pilnvērtīgs un daudzfunkcionāls atbalsts skaistajam dzimumam un satur multiminerālu kompleksu. Šie vitamīni aktualitāti nezaudē nekad, jo palīdz sievietēm saglabāt veselību, enerģiju un dzīves sparu.

Ir pieeajmi arī specifiski vitamīni, kas palīdz uzlabot konkrētas organisma funkcijas. Livol Extra Gingo Biloba tabletes jau padziļinātāk atbalstīs dažādus ķermeņa procesu – asins cirkulāciju, tādas smadzeņu funkcijas kā kognitīvās spējas un atmiņa, kā arī stiprinās koncentrēšanos. Tāpat arī ir vitamīni, kas lietojami atkarībā no menstruālā cikla aktivitātes, kā arī menopauzē. Katra sieviete ir unikāla, tāpēc jāizvēlas tieši savam dzīves posmam nepieciešamie vitamīni.

Livol vitamīni vīriešiem

Diemžēl dati liecina, ka vīrieši krietni mazāk rūpējas par savu veselību un arī vitamīnu uzņemšana nav ierasta parādība vīriešu vidū. Tāpat arī katrs vīrietis ir ne tikai atšķirīgs no sievietes, bet arī viens no otra, tāpēc konsultējoties ar savu ģimenes ārstu, ikviens var atrast vispiemērotāko minerālvielu kompleksu. Piemēram, Livol Extra magnija citrāts+B6 košļājamās tabletes būs noderīgas aktīva dzīvesveida piekritējiem un vegāniem.

Savukārt Livol Multi tabletes vīriešiem būs labs risinājums stiprajam dzimumam ikdienas veselības uzturēšanai, veicinot muskuļu darbību, garīgās spējas, mazinot nogurumu un nespēku, kā arī uzlabojot imunitāti un parūpējoties par seksuālo veselību, uzturot normālu testosterona līmeni un reprodukcijas spējas.

Livol vitamīni senioriem

Senioriem vitamīni ir ja ne vēl būtiskāki, tad pavisam noteikti tikpat svarīgi kā visām citām augstāk minētajām vecuma grupām, lai vecumdienas spētu pavadīt spēkpilni un ar prieku. Vitamīnu piedāvājums šai vecuma grupai ir ļoti plašs un piemērots dažādām specifiskām vajadzībām. Livol Multi Herba 50+ tabletes ir bagātīgs dabisko minerālvielu un vitamīnu komplekss, kas ikviena seniora ikdienu padarīs baudāmāku, sniedzot vispārēju ķermeņa stiprināšanu.

Ir atsevišķi vitamīni, kas rūpējas par kaulu un sirds veselību, kā arī redzes un dzirdes funkciju vai smadzeņu funkciju uzturēšanai. Livol Extra zivju eļļa ir jebkurā vecumā aktuāls produkts, jo tā atbalsta sirds un smadzeņu darbību, kā arī uztur labu redzi.  

FAQ

1.               Vai bērni var lietot pieaugušo vitamīnus?

Nē, bērni nedrīkst lietot pieaugušo vitamīnus pat tad, ja devas tiek sadalītas. Šādā gadījumā pastāv risks pārdozēt vielas, un tas ir bīstami. Bērniem ir jālieto speciāli bērniem domāti vitamīni, piemēram, Livol Multi Kids košļājamās tabletes. Tomēr ir arī vitamīni visai ģimenei Livol Multi Family, kurus var lietot gan pieaugušie, gan bērni.

2.               Kāpēc jālieto vitamīni?

Vitamīniem ir būtiska nozīme dažādu organisma procesu norisē, un ne vienmēr viss nepieciešamais tiek uzņemts ar ēdienu. Šī iemesla dēļ organismam nepieciešams papildu atbalsts. Piemēram, Livol Extra Skin Collagen kolagēns palīdzēs uzturēt ādas, matu un nagu veselību, kā arī parūpēsies par locītavu labsajūtu.

3.               Vai vitamīni palīdz ātrāk izveseļoties?

Lai gan slimību ārstēšanai nepieciešami atbilstoši medikamenti, vitamīni palīdz organismam ātrāk atkopties. Piemēram, Livol Extra D vitamīns ar upeņu garšu veicina un atjauno imūnsistēmas darbību, un tas ir svarīgi jebkuras saslimšanas gadījumā. Regulāra atbilstošu vitamīnu lietošana aizkavē vai pat novērš dažādu slimību rašanos un ļauj būt veseliem un stipriem ik dienas. 

category
Menessaptieka/Visas preces