LOPERAMIDE Stirol 2 mg cietās kapsulas, 12 gab.

LOPERAMIDE Stirol 2 mg cietās kapsulas, 12 gab.

MARIFARM
2.59 €
Derīguma termiņš: 2025-10-30
Īslaicīgai akūtas caurejas simptomātiskai ārstēšanai pieaugušajiem un bērniem no 6 gadu vecuma.
Uzzināt vairāk
Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai! Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

Loperamide Stirol piemīt pretcaurejas iedarbība, ko nodrošina tonusa un zarnu trakta gludās muskulatūras motorikas pazemināšana, antisekretora iedarbība, anālās atveres tonusa paaugstināšana. Loperamide Stirol praktiski neietekmē centrālo nervu sistēmu.

Loperamide Stirol lieto īslaicīgai akūtas caurejas simptomātiskai ārstēšanai pieaugušajiem un bērniem no 6 gadu vecuma.

Ārsts var nozīmēt šīs zāles arī citos gadījumos.

Papildu informācija par produktu
product
1129511 LOPERAMIDE Stirol 2 mg cietās kapsulas, 12 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/4f/ef/59aa8b05519877b5caafd69ca318.png InStock 2.59 EUR 2.59 <p style="text-align:justify;">Loperamide Stirol piemīt pretcaurejas iedarbība, ko nodrošina tonusa un zarnu trakta gludās muskulatūras motorikas pazemināšana, antisekretora iedarbība, anālās atveres tonusa paaugstināšana. Loperamide Stirol praktiski neietekmē centrālo nervu sistēmu.</p> <p style="text-align:justify;">Loperamide Stirol lieto īslaicīgai akūtas caurejas simptomātiskai ārstēšanai pieaugušajiem un bērniem no 6 gadu vecuma.</p> <p style="text-align:justify;">Ārsts var nozīmēt šīs zāles arī citos gadījumos.</p> Menessaptieka/Visas preces/Veselībai/Gremošanas sistēma/Caureja un slikta dūša