LYL Krill Oil KID, želejas lācīši, 30 gab.

LYL Krill Oil KID, želejas lācīši, 30 gab.

PHARM&MED
8.45 €
14.09 €
Derīguma termiņš: 2026-01-30
LYL Krill Oil KID krila eļļas sastāvā ir bērna augšanai un imūnsistēmas spēcināšanai nepieciešamākie vitamīni A, D3, C un E, ar dabīgu augļu garšu.
Uzzināt vairāk
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

LYL Krill Oil KID, 30 želejas lācīši.

LYL Krill Oil KID krila eļļas sastāvā ir bērna augšanai un imūnsistēmas spēcināšanai nepieciešamākie vitamīni A, D3, C un E, ar dabīgu augļu garšu. Dabīgi iegūts Antarktiskais krils (Euphausia Superba). Krilu iegūst tīrākajos pasaules ūdeņos, līdz ar to tas ir pilnīgi tīrs no radioaktīviem un citiem ķīmiskiem piemaisījumiem. Krila eļļas sastāvā omega 3 ir jūras fosfolipīdu formā, tādejādi garantējot pilnvērtīgu tās uzsūkšanos organismā. LYL krila eļļa satur vērtīgās omega 3 taukskābes (DHS, EPS).

https://www.youtube.com/watch?v=nczlbS4OaCs&ab_channel=LYLroom

Papildu informācija par produktu
product
526029 LYL Krill Oil KID, želejas lācīši, 30 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/bd/27/bd3671aac1a87e962c67b30cb8d5.png InStock 8.45 EUR 14.09 <p style="text-align:justify;"><strong>LYL Krill Oil KID, 30 želejas lācīši.</strong></p> <p style="text-align:justify;">LYL Krill Oil KID krila eļļas sastāvā ir bērna augšanai un imūnsistēmas spēcināšanai nepieciešamākie vitamīni A, D3, C un E, ar dabīgu augļu garšu. Dabīgi iegūts Antarktiskais krils (Euphausia Superba). Krilu iegūst tīrākajos pasaules ūdeņos, līdz ar to tas ir pilnīgi tīrs no radioaktīviem un citiem ķīmiskiem piemaisījumiem. Krila eļļas sastāvā omega 3 ir jūras fosfolipīdu formā, tādejādi garantējot pilnvērtīgu tās uzsūkšanos organismā. LYL krila eļļa satur vērtīgās omega 3 taukskābes (DHS, EPS).</p> <p style="text-align:justify;"><a href="https://www.youtube.com/watch?v=nczlbS4OaCs&amp;ab_channel=LYLroom">https://www.youtube.com/watch?v=nczlbS4OaCs&amp;ab_channel=LYLroom</a></p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Vitamīni/Krila eļļa