MATIS Reponse Regard Relax-Eyes acu krēms, 15 ml

0 0 (0 atsauksmes)

MATIS Reponse Regard Relax-Eyes acu krēms, 15 ml

MATIS
0 0 (0 atsauksmes)
25.79 €
42.99 €
171.93 €/Ml
Derīguma termiņš: 2026-05-30
Šis līdzeklis pret ādas noguruma pazīmēm ir īpaši pielāgots plānajai un jutīgajai ādai acu zonā.
Uzzināt vairāk

Mūsdienās dzīvesveids kļūst arvien steidzīgāks un saspringtāks, mēs visu dienu skatāmies datoru un telefonu ekrānos, bet naktis kļūst īsākas, un miegs vairs nesniedz tik gaidīto atjaunošanos. Miega trūkuma kaitīgā ietekme strauji paātrina ādas novecošanos. Šis līdzeklis pret ādas noguruma pazīmēm ir īpaši pielāgots plānajai un jutīgajai ādai acu zonā. Tas padara skatienu starojošu un novērš noguruma pazīmes. Krēmīgā gela tekstūra patīkami atsvaidzina.
Ideāli piemērots sievietēm, kurām vienlaikus ir vairākas ādas noguruma pazīmes: tumšie loki un pietūkums.
Sastāva pamatā ir jauns komplekss ar 6 aktīvajām sastāvdaļām, kas sinerģiski iedarbojas, lai nodrošinātu redzamus un paliekošus rezultātus. Pat pēc īsa nakts miega noguruma pazīmes ir izzudušas!

Spēcīgs peptīds
Mazina tauku uzkrāšanos zem acīm, palēninot glikācijas procesu un toksīnu veidošanos. Uzlabo ādas izskatu acu zonā un samazina tumšos lokus un pietūkumu, lai skatiens izskatītos možāks un jauneklīgāks.

Matčas tējas uzlējums
Ar antioksidantiem, atslābina ādu ap acīm. Ar polifenoliem bagātā matčas tēja izveido barjeru, kas aizsargā ādu pret brīvajiem radikāļiem, kuri daļēji ir atbildīgi par priekšlaicīgu ādas novecošanu. Drenējošā iedarbība uzlabo asinsriti un palīdz samazināt pietūkumu.

Kofeīns
Slavens ar stimulējošu un enerģizējošu iedarbību. Palīdz aktivizēt mikrocirkulāciju acu zonā.

Nostiepjošā sastāvdaļa
Iegūta no saldo mandeļu olbaltumvielām. Veido plēvīti uz ādas virsmas, lai nogludinātu un tonizētu ādu un acumirklī mazinātu krunciņas.

[video url="https://youtu.be/PY9cWVgxBEU"]

product
1134257 MATIS Reponse Regard Relax-Eyes acu krēms, 15 ml https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/0c/01/a7cfe64f43ff28b0cf45ea886ff3.png InStock 25.79 EUR 42.99 <p style="text-align:justify;">Mūsdienās dzīvesveids kļūst arvien steidzīgāks un saspringtāks, mēs visu dienu skatāmies datoru un telefonu ekrānos, bet naktis kļūst īsākas, un miegs vairs nesniedz tik gaidīto atjaunošanos. Miega trūkuma kaitīgā ietekme strauji paātrina ādas novecošanos. Šis līdzeklis pret ādas noguruma pazīmēm ir īpaši pielāgots plānajai un jutīgajai ādai acu zonā. Tas padara skatienu starojošu un novērš noguruma pazīmes. Krēmīgā gela tekstūra patīkami atsvaidzina.<br />Ideāli piemērots sievietēm, kurām vienlaikus ir vairākas ādas noguruma pazīmes: tumšie loki un pietūkums.<br />Sastāva pamatā ir jauns komplekss ar 6 aktīvajām sastāvdaļām, kas sinerģiski iedarbojas, lai nodrošinātu redzamus un paliekošus rezultātus. Pat pēc īsa nakts miega noguruma pazīmes ir izzudušas!</p> <p style="text-align:justify;"><strong>Spēcīgs peptīds</strong><br />Mazina tauku uzkrāšanos zem acīm, palēninot glikācijas procesu un toksīnu veidošanos. Uzlabo ādas izskatu acu zonā un samazina tumšos lokus un pietūkumu, lai skatiens izskatītos možāks un jauneklīgāks.</p> <p style="text-align:justify;"><strong>Matčas tējas uzlējums</strong><br />Ar antioksidantiem, atslābina ādu ap acīm. Ar polifenoliem bagātā matčas tēja izveido barjeru, kas aizsargā ādu pret brīvajiem radikāļiem, kuri daļēji ir atbildīgi par priekšlaicīgu ādas novecošanu. Drenējošā iedarbība uzlabo asinsriti un palīdz samazināt pietūkumu.</p> <p style="text-align:justify;"><strong>Kofeīns</strong><br />Slavens ar stimulējošu un enerģizējošu iedarbību. Palīdz aktivizēt mikrocirkulāciju acu zonā.</p> <p style="text-align:justify;"><strong>Nostiepjošā sastāvdaļa</strong><br />Iegūta no saldo mandeļu olbaltumvielām. Veido plēvīti uz ādas virsmas, lai nogludinātu un tonizētu ādu un acumirklī mazinātu krunciņas.</p> <p style="text-align:justify;">[video url="https://youtu.be/PY9cWVgxBEU"]</p> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Sejas ādas kopšana/Ādas kopšana ap acīm