METAFENEX 200 mg/500 mg apvalkotās tabletes, 10 gab.
Svarīgi!
Nepamatota zāļu lietošana ir kaitīga veselībai! Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai attiecīgo informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar savu ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

METAFENEX 200 mg/500 mg apvalkotās tabletes, 10 gab.

ZAKLADY FARMACEUTYCZNE POLPHARMA S.A.
Kopā
5.39 €
Derīguma termiņš: 2025-03-30
Metafenex lieto īslaicīgai vieglu un vidēji stipru sāpju atvieglošanai.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Metafenex satur divas aktīvās sastāvdaļas (kas nosaka zāļu iedarbību). Tās ir ibuprofēns un paracetamols.

Ibuprofēns pieder pie zāļu grupas, kas pazīstama kā nesteroīdie pretiekaisuma līdzekļi (NPL). NPL darbojas, mazinot sāpes, mazinot pietūkumu un pazeminot paaugstinātu ķermeņa temperatūru.

Paracetamols ir pretsāpju līdzeklis, kas sāpes un drudzi mazina citādā veidā nekā ibuprofēns. Metafenex lieto īslaicīgai vieglu un vidēji stipru sāpju atvieglošanai migrēnas, galvassāpju, muguras sāpju, menstruālo sāpju, zobu sāpju, reimatisko un muskuļu sāpju, nebūtiska artrīta izraisītu sāpju, saaukstēšanās un gripas simptomu, rīkles iekaisuma un drudža gadījumā.

Papildu informācija par produktu
product
1039155 METAFENEX 200 mg/500 mg apvalkotās tabletes, 10 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/bd/31/31e1ec4a0cca25b95759d711628b.png InStock 5.39 EUR 5.39 <p>Metafenex satur divas aktīvās sastāvdaļas (kas nosaka zāļu iedarbību). Tās ir ibuprofēns un paracetamols.</p> <p>Ibuprofēns pieder pie zāļu grupas, kas pazīstama kā nesteroīdie pretiekaisuma līdzekļi (NPL). NPL darbojas, mazinot sāpes, mazinot pietūkumu un pazeminot paaugstinātu ķermeņa temperatūru.</p> <p>Paracetamols ir pretsāpju līdzeklis, kas sāpes un drudzi mazina citādā veidā nekā ibuprofēns. Metafenex lieto īslaicīgai vieglu un vidēji stipru sāpju atvieglošanai migrēnas, galvassāpju, muguras sāpju, menstruālo sāpju, zobu sāpju, reimatisko un muskuļu sāpju, nebūtiska artrīta izraisītu sāpju, saaukstēšanās un gripas simptomu, rīkles iekaisuma un drudža gadījumā.</p> Menessaptieka/Visas preces/Veselībai/Saaukstēšanās un sāpes/Paaugstināta temperatūra