NEW NORDIC Multi Vegan Gummies košļājamās pastilas, 120 gab.

NEW NORDIC Multi Vegan Gummies košļājamās pastilas, 120 gab.

NEW NORDIC
Kopā
11.39 €
Derīguma termiņš: 2025-07-30
Multivitamīni vegāniem ar augļu un ogu sulu.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

MULTIVITAMĪNI VEGĀNIEM AR AUGĻU UN OGU SULU

Multi Vegan ™ GUMMIES - gardās multivitamīnu košļājamās pastilas ar dažādu augļu un ogu sulu visai ģimenei. Piemērota veģetāriešiem un vegāniem! Tas ir vienkāršs un ērts veids, kā sagādāt savai ģimenei pareizo vitamīnu daudzumu. Lietojot multi vegan ™ GUMMIES, jūs uzņemsiet vitamīnus, kas nepieciešami imūnsistēmai, enerģijai, nervu sistēmai, acīm un jūsu labsajūtai.


Imunitāte: A, D, C, B6, B12 vitamīni un folijskābe palīdz uzturēt normālu imūnsistēmas darbību. Enerģija: niacīns, B6, B12 un C vitamīni palīdz uzturēt normālu enerģijas metabolismu un palīdz mazināt nogurumu un nespēku. Nervu sistēma: niacīns, B6, B12 vitamīni palīdz uzturēt normālu nervu sistēmas darbību. Acis un redze: A vitamīns palīdz uzturēt normālu redzi. Svarīgs ir arī daudzveidīgs, sabalansēts uzturs un veselīgs dzīvesveids.

Papildu informācija par produktu
product
1151747 NEW NORDIC Multi Vegan Gummies košļājamās pastilas, 120 gab. https://e-menessaptieka.lv/p/new-nordic-multi-vegan-gummies-koslajamas-pastilas-120-gab-1151747 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/44/f1/2fd697506370dfe35146e4404f4d.png InStock 11.39 EUR NEW NORDIC 18.99 <p style="text-align:justify;">MULTIVITAMĪNI VEGĀNIEM AR AUGĻU UN OGU SULU</p> <p style="text-align:justify;">Multi Vegan ™ GUMMIES - gardās multivitamīnu košļājamās pastilas ar dažādu augļu un ogu sulu visai ģimenei. Piemērota veģetāriešiem un vegāniem! Tas ir vienkāršs un ērts veids, kā sagādāt savai ģimenei pareizo vitamīnu daudzumu. Lietojot multi vegan ™ GUMMIES, jūs uzņemsiet vitamīnus, kas nepieciešami imūnsistēmai, enerģijai, nervu sistēmai, acīm un jūsu labsajūtai.</p> <p style="text-align:justify;"><br />Imunitāte: A, D, C, B6, B12 vitamīni un folijskābe palīdz uzturēt normālu imūnsistēmas darbību. Enerģija: niacīns, B6, B12 un C vitamīni palīdz uzturēt normālu enerģijas metabolismu un palīdz mazināt nogurumu un nespēku. Nervu sistēma: niacīns, B6, B12 vitamīni palīdz uzturēt normālu nervu sistēmas darbību. Acis un redze: A vitamīns palīdz uzturēt normālu redzi. Svarīgs ir arī daudzveidīgs, sabalansēts uzturs un veselīgs dzīvesveids.</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Vitamīni/Multivitamīni 40 Vīriešiem