NO-SPA 40 mg apvalkotās tabletes, 24 gab.
Svarīgi!
Nepamatota zāļu lietošana ir kaitīga veselībai! Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai attiecīgo informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar savu ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

NO-SPA 40 mg apvalkotās tabletes, 24 gab.

CHINOIN
Kopā
5.97 €
Derīguma termiņš: 2025-07-30
NO-SPA apvalkotās tabletes satur drotaverīna hidrohlorīdu, kas ir spazmolītisks līdzeklis.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

NO-SPA apvalkotās tabletes satur drotaverīna hidrohlorīdu, kas ir spazmolītisks līdzeklis. Tas atslābina gludo muskulatūru kuņģa-zarnu traktā, žultsceļos, urīnceļos, dzimumorgānos un asinsvadu sistēmā.

To lieto, lai mazinātu gludo muskuļu spazmas šādos gadījumos:

  • žultsakmeņu slimība, žultspūšļa iekaisums (holecistīts), žultsvadu iekaisums (holangīts un papillīts);
  • nierakmeņu slimība (nefrolitiāze), urīnvadu akmeņi (ureterolitiāze), nieru bļodiņas iekaisums, urīnpūšļa iekaisums un urīnpūšļa spazmas.

Par papildterapiju šādos gadījumos:

  • gludās muskulatūras spazmas kuņģa un zarnu traktā: kuņģa un divpadsmitpirkstu zarnas čūla, gastrīts, kuņģa atveres un vārtnieka spazmas, tievo zarnu iekaisums (enterīts), resno zarnu iekaisums (kolīts), spastisks kolīts ar aizcietējumu un vēdera pūšanās (meteorisms) kairinātas zarnas sindroma gadījumā;
  • saspringuma tipa galvassāpes;
  • sāpīgas mēnešreizes.

Ja pēc 3 dienām nejūtaties labāk vai jūtaties sliktāk, Jums jākonsultējas ar ārstu.

Papildu informācija par produktu
product
1142457 NO-SPA 40 mg apvalkotās tabletes, 24 gab. https://e-menessaptieka.lv/p/no-spa-40-mg-apvalkotas-tabletes-24-gab-1142457 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/e8/46/d672f17d65ab5e8e68027f02b28f.png InStock 5.97 EUR NO-SPA 5.97 <p>NO-SPA apvalkotās tabletes satur drotaverīna hidrohlorīdu, kas ir spazmolītisks līdzeklis. Tas atslābina gludo muskulatūru kuņģa-zarnu traktā, žultsceļos, urīnceļos, dzimumorgānos un asinsvadu sistēmā.</p> <p>To lieto, lai mazinātu gludo muskuļu spazmas šādos gadījumos:</p> <ul><li>žultsakmeņu slimība, žultspūšļa iekaisums (holecistīts), žultsvadu iekaisums (holangīts un papillīts);</li> <li>nierakmeņu slimība (nefrolitiāze), urīnvadu akmeņi (ureterolitiāze), nieru bļodiņas iekaisums, urīnpūšļa iekaisums un urīnpūšļa spazmas.</li> </ul><p>Par papildterapiju šādos gadījumos:</p> <ul><li>gludās muskulatūras spazmas kuņģa un zarnu traktā: kuņģa un divpadsmitpirkstu zarnas čūla, gastrīts, kuņģa atveres un vārtnieka spazmas, tievo zarnu iekaisums (enterīts), resno zarnu iekaisums (kolīts), spastisks kolīts ar aizcietējumu un vēdera pūšanās (meteorisms) kairinātas zarnas sindroma gadījumā;</li> <li>saspringuma tipa galvassāpes;</li> <li>sāpīgas mēnešreizes.</li> </ul><p>Ja pēc 3 dienām nejūtaties labāk vai jūtaties sliktāk, Jums jākonsultējas ar ārstu.</p> Menessaptieka/Visas preces/Veselībai/Pretsāpju līdzekļi/Spazmatiskas sāpes 0 Drotaverini hydrochloridum