NO-SPA 40 mg tabletes, 24 gab.
Svarīgi!
Nepamatota zāļu lietošana ir kaitīga veselībai! Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai attiecīgo informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar savu ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

NO-SPA 40 mg tabletes, 24 gab.

CHINOIN
Kopā
3.69 €
Derīguma termiņš: 2025-07-30
NO-SPA tabletes satur drotaverīna hidrohlorīdu, kas ir spazmolītisks līdzeklis.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

NO-SPA tabletes satur drotaverīna hidrohlorīdu, kas ir spazmolītisks līdzeklis. Tas atslābina gludo muskulatūru kuņģa-zarnu traktā, žultsceļos, urīnceļos, dzimumorgānos un asinsvadu sistēmā.

To lieto, lai mazinātu gludo muskuļu spazmas šādos gadījumos: žultsakmeņu slimība, žultspūšļa iekaisums (holecistīts), žultsvadu iekaisums (holangīts un papilīts); nierakmeņu slimība (nefrolitiāze), urīnvadu akmeņi (ureterolitiāze), nieru bļodiņas iekaisums, urīnpūšļa iekaisums un urīnpūšļa spazmas.

Papildu informācija par produktu
product
1142207 NO-SPA 40 mg tabletes, 24 gab. https://e-menessaptieka.lv/p/no-spa-40-mg-tabletes-24-gab-1142207 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/d0/f3/207a9b78019dbeae05f08639652a.png InStock 3.69 EUR NO-SPA 3.69 <p style="text-align:justify;">NO-SPA tabletes satur drotaverīna hidrohlorīdu, kas ir spazmolītisks līdzeklis. Tas atslābina gludo muskulatūru kuņģa-zarnu traktā, žultsceļos, urīnceļos, dzimumorgānos un asinsvadu sistēmā.</p> <p style="text-align:justify;">To lieto, lai mazinātu gludo muskuļu spazmas šādos gadījumos: žultsakmeņu slimība, žultspūšļa iekaisums (holecistīts), žultsvadu iekaisums (holangīts un papilīts); nierakmeņu slimība (nefrolitiāze), urīnvadu akmeņi (ureterolitiāze), nieru bļodiņas iekaisums, urīnpūšļa iekaisums un urīnpūšļa spazmas.</p> Menessaptieka/Visas preces/Veselībai/Pretsāpju līdzekļi/Spazmatiskas sāpes 0 Drotaverini hydrochloridum