NUROFEN For Children Strawberry suspensija, 100 ml
Svarīgi!
Nepamatota zāļu lietošana ir kaitīga veselībai! Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai attiecīgo informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar savu ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

NUROFEN For Children Strawberry suspensija, 100 ml

RECKITT BENCKISER
Derīguma termiņš: 2025-05-30
Ibuprofēns pieder tā saukto nesteroīdo pretiekaisuma līdzekļu (NPL) grupai.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Ibuprofēns pieder tā saukto nesteroīdo pretiekaisuma līdzekļu (NPL) grupai. Šīs zāles atvieglo stāvokli, mainot organisma atbildes reakciju pret sāpēm un augstu ķermeņa temperatūru.

Nurofen for Children lieto īslaicīgi simptomātiskai ārstēšanai

  • drudža
  • vieglu līdz vidēji stipru sāpju gadījumā.
Papildu informācija par produktu
product
1142461 NUROFEN For Children Strawberry suspensija, 100 ml https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/0d/cb/55aa77c017dc2abaceb45daaeaef.png OutOfStock 11.45 EUR 11.45 <p style="text-align:justify;">Ibuprofēns pieder tā saukto nesteroīdo pretiekaisuma līdzekļu (NPL) grupai. Šīs zāles atvieglo stāvokli, mainot organisma atbildes reakciju pret sāpēm un augstu ķermeņa temperatūru.</p> <p style="text-align:justify;">Nurofen for Children lieto īslaicīgi simptomātiskai ārstēšanai</p> <ul><li style="text-align:justify;">drudža</li> <li style="text-align:justify;">vieglu līdz vidēji stipru sāpju gadījumā.</li> </ul> Menessaptieka/Visas preces/Veselībai/Saaukstēšanās un sāpes/Pretvīrusu līdzekļi