OCUTEIN Kristal kapsulas, 30 gab.

OCUTEIN Kristal kapsulas, 30 gab.

Derīguma termiņš: 2026-05-30
KRISTAL komplekss
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

KRISTAL komplekss


Kolagēns, mellenes, mangāns un varš


Kolagēns ir īpaši svarīga mūsu acu sastāvdaļa, kas ir daļa no lēcas kapsulas, tīklenes asinsvadiem un stiklveida ķermeņa. Caur lēcas kapsulu lēca tiek apgādāta ar visām nepieciešamajām uzturvielām un antioksidantiem. Pateicoties tīklenes asinsvados esošajam kolagēnam, asinsvadi ir elastīgi, mazāk trausli un pareizi pilda savas funkcijas – apgādā fotoreceptorus ar luteīnu.


KRISTAL kompleksā esošais mangāns veicina acs lēcas kapsulas saistaudu veidošanos. Mangāns ir arī svarīgs antioksidants.


Mellenes palīdz uzturēt normālu kolagēna daudzumu acīs.

Mangāns un varš veicina saistaudu normālu veidošanos un šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu.

Papildu informācija par produktu
product
1148654 OCUTEIN Kristal kapsulas, 30 gab. https://e-menessaptieka.lv/p/ocutein-kristal-kaps-n30-1148654 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/e9/59/8b0e8a746e4e7ae9ed67ca796a18.png OutOfStock 22.99 EUR OCUTEIN 22.99 <p>KRISTAL komplekss<br></p><p><br></p><p>Kolagēns, mellenes, mangāns un varš</p><p><br></p><p>Kolagēns ir īpaši svarīga mūsu acu sastāvdaļa, kas ir daļa no lēcas kapsulas, tīklenes asinsvadiem un stiklveida ķermeņa. Caur lēcas kapsulu lēca tiek apgādāta ar visām nepieciešamajām uzturvielām un antioksidantiem. Pateicoties tīklenes asinsvados esošajam kolagēnam, asinsvadi ir elastīgi, mazāk trausli un pareizi pilda savas funkcijas – apgādā fotoreceptorus ar luteīnu.</p><p><br></p><p>KRISTAL kompleksā esošais mangāns veicina acs lēcas kapsulas saistaudu veidošanos. Mangāns ir arī svarīgs antioksidants.</p><p><br></p><p>Mellenes palīdz uzturēt normālu kolagēna daudzumu acīs.</p><p>Mangāns un varš veicina saistaudu normālu veidošanos un šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu.</p> Menessaptieka/Visas preces/Veselībai/Acīm un ausīm/Acīm 0