OLIMP LABS Anti-Hangover Shot 60 ml šķidrums, 1 gab.

OLIMP LABS Anti-Hangover Shot 60 ml šķidrums, 1 gab.

OLIMP LABORATORIES
Kopā
4.99 €
Derīguma termiņš: 2026-10-17
Paredzēts pēc alkohola lietošanas, palīdz uzturēt normālu aknu darbību. 1 pudelīte (60 ml).
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Uztura bagātinātājs ar cukuriem un saldinātājiem.

Inovatīva, ātras iedarbības, spēcīga tonizējoša/ aizvietojoša  formula pēc alkohola lietošanas škidrā veidā ērtos, parocīgos reizes devas iepakojumos. Paredzēts ātrai elektrolītu un citu organismam svarīgu vielu/komponentu līdzsvara atjaunošanai/ papildināšanai, organisma iekšējās vides stabilizēšanai/ normalizēšanai pēc alkohola lietošanas.

Pateicoties produkta inovatīvajai Liquid Technology formulai aktīvās vielas organismā uzsūcas daudz ātrāk un tiek labāk izmantotas nekā tablešu vai kapsulu formā.

Produkts satur glikozi, fruktozi, elektrolītus (nātriju, hlorīdu) un B grupas vitamīnus, bagātināts ar holīnu un zaļās tējas ekstraktu.

Glikoze un fruktoze ir augļu cukuri - nozīmīgs organisma enerģijas avots, ko viegli izmanto cilvēka organisms.

B grupas vitamīni  (B6, B12, B2, niacīns, pantotenskābe) palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu, sekmē normālu nervu sistēmas darbību,  veicina normālas psiholoģiskās funkcijas un palīdz samazināt nogurumu un nespēku. 

Zaļā tēja palīdz uzlabot garīgās un fiziskās spējas, tādējādi veicinot vitalitāti un koncentrēšanās spējas.

Holīns palīdz nodrošināt normālu lipīdu (tauku) un homocisteīna vielmaiņu, kā arī palīdz uzturēt normālu aknu darbību. Holīns, kas ir produkta sastāvā ir unikāla, patentēta savienojuma VitaCholine® veidā, kam piemīt ļoti augsta bioaktivitāte – augsta uzsūkšanās spēja un pilnīga izmantošana organismā.

  •  1 pudelīte ( shot)  = dienas (reizes) deva nodrošina organismu ar optimālu  B grupas vitamīnu devu noguruma un nepatīkamo izpausmju mazināšanai pēc alkohola lietošanas.
  • Pateicoties produkta inovatīvajai Liquid Technology formulai - aktīvās vielas organismā uzsūcas daudz ātrāk un tiek ātrāk izmantotas nekā tablešu vai kapsulu formā.
  •  Parocīgais, reizes devas iepakojums - 60ml maza, plastikāta pudelīte (shot) lietošanu padara vēl ērtāku - viegli paņemt līdzi un izdzert jebkurā piemērotā laikā.
Papildu informācija par produktu
product
1144334 OLIMP LABS Anti-Hangover Shot 60 ml šķidrums, 1 gab. https://e-menessaptieka.lv/p/olimp-labs-anti-hangover-shot-60-ml-skidrums-1-gab-1144334 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/c1/e7/08a2a1b293779d34350b611dd051.png InStock 4.99 EUR OLIMP LABS 4.99 <div> <p>Uztura bagātinātājs ar cukuriem un saldinātājiem.</p> <p>Inovatīva, ātras iedarbības, spēcīga tonizējoša/ aizvietojoša  formula pēc alkohola lietošanas škidrā veidā ērtos, parocīgos reizes devas iepakojumos. Paredzēts ātrai elektrolītu un citu organismam svarīgu vielu/komponentu līdzsvara atjaunošanai/ papildināšanai, organisma iekšējās vides stabilizēšanai/ normalizēšanai pēc alkohola lietošanas.</p> </div> <p>Pateicoties produkta inovatīvajai <em>Liquid Technology</em> formulai aktīvās vielas organismā uzsūcas daudz ātrāk un tiek labāk izmantotas nekā tablešu vai kapsulu formā.</p> <p>Produkts satur glikozi, fruktozi, elektrolītus (nātriju, hlorīdu) un B grupas vitamīnus, bagātināts ar holīnu un zaļās tējas ekstraktu.</p> <p><strong>Glikoze un fruktoze</strong> ir augļu cukuri - nozīmīgs organisma enerģijas avots, ko viegli izmanto cilvēka organisms.</p> <p><strong>B grupas vitamīni</strong>  (B6, B12, B2, niacīns, pantotenskābe) palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu, sekmē normālu nervu sistēmas darbību,  veicina normālas psiholoģiskās funkcijas un palīdz samazināt nogurumu un nespēku. </p> <p><strong>Zaļā tēja</strong> palīdz uzlabot garīgās un fiziskās spējas, tādējādi veicinot vitalitāti un koncentrēšanās spējas.</p> <p><strong>Holīns</strong> palīdz nodrošināt normālu lipīdu (tauku) un homocisteīna vielmaiņu, kā arī palīdz uzturēt normālu aknu darbību. Holīns, kas ir produkta sastāvā ir unikāla, patentēta savienojuma VitaCholine<sup>®</sup> veidā, kam piemīt ļoti augsta bioaktivitāte – augsta uzsūkšanās spēja un pilnīga izmantošana organismā.</p> <ul><li> 1 pudelīte ( shot)  = dienas (reizes) deva nodrošina organismu ar optimālu  B grupas vitamīnu devu noguruma un nepatīkamo izpausmju mazināšanai pēc alkohola lietošanas.</li> <li>Pateicoties produkta inovatīvajai <em>Liquid Technology formulai</em> - aktīvās vielas organismā uzsūcas daudz ātrāk un tiek ātrāk izmantotas nekā tablešu vai kapsulu formā.</li> <li> Parocīgais, reizes devas iepakojums - 60ml maza, plastikāta pudelīte (shot) lietošanu padara vēl ērtāku - viegli paņemt līdzi un izdzert jebkurā piemērotā laikā.</li> </ul> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Vitamīni ģimenei 0 Vīriešiem