OLIMP LABS Gold - Vit D3 2000 tabletes, 120 gab.

OLIMP LABS Gold - Vit D3 2000 tabletes, 120 gab.

OLIMP LABORATORIES
Kopā
8.03 €
Derīguma termiņš: 2026-10-17
Gold–Vit ® D3 2000 augstas kvalitātes D vitamīns ģimenei draudzīgā, ekonomiskajā iepakojumā. Satur optimālu D vitamīna devu (2000 SV/50 µg) vienā tabletē.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

D3 vitamīns nodrošina muskuļu normālu darbību, palīdz uzturēt kaulu un zobu veselību, jo palīdz uzturēt normālu kalcija līmeni asinīs, veicina normālu kalcija un fosfora uzsūkšanos un izmantošanu organismā, sekmē normālu imūnsistēmas darbību, kā arī nepieciešams šūnu dalīšanās procesam. D vitamīns, saukts arī par saules vitamīnu, organismā sintezējas ādā ultravioleto staru (UVS) jeb saules starojuma ietekmē, tomēr šī endogēnā sintēze ir pakļauta ievērojamām svārstībām, kas atkarīgas no gadalaika. Endogēnā sintēze organismā ir ierobežota īpaši rudenī un ziemā, tāpēc to ieteicams papildus uzņemt ar uzturu. Ieteicams lietot, lai atjaunotu un uzturētu normālu D3 vitamīna līmeni organismā, kā papildus avotu pie dažādas izcelsmes D3 vitamīna deficīta organismā. Īpaši ieteicams: sievietēm grūtniecības un bērna zīdīšanas laikā; sievietēm menopauzes laikā; fiziski aktīviem cilvēkiem un pie lielas fiziskās slodzes, sportistiem; stiprai un veselai kaulu sistēmai, cilvēkiem ar kaulu mineralizācijas problēmām, vecākiem cilvēkiem; ikvienam, kas vēlās papildināt savu ikdienas uzturu ar D vitamīnu rudens - ziemas periodā; cilvēkiem, kuri maz uzturas saulē jebkurā gadalaikā, kā arī, kas ikdienā, uzturoties saulē, lieto UVS aizsargkrēmu.

Papildu informācija par produktu
product
1077228 OLIMP LABS Gold - Vit D3 2000 tabletes, 120 gab. https://e-menessaptieka.lv/p/olimp-labs-gold-vit-d3-2000-tabletes-120-gab-1077228 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/13/31/57dae80fbbf86fbd6dff230e113b.png InStock 8.03 EUR OLIMP LABS 13.39 <p style="text-align:justify;">D3 vitamīns nodrošina muskuļu normālu darbību, palīdz uzturēt kaulu un zobu veselību, jo palīdz uzturēt normālu kalcija līmeni asinīs, veicina normālu kalcija un fosfora uzsūkšanos un izmantošanu organismā, sekmē normālu imūnsistēmas darbību, kā arī nepieciešams šūnu dalīšanās procesam. D vitamīns, saukts arī par saules vitamīnu, organismā sintezējas ādā ultravioleto staru (UVS) jeb saules starojuma ietekmē, tomēr šī endogēnā sintēze ir pakļauta ievērojamām svārstībām, kas atkarīgas no gadalaika. Endogēnā sintēze organismā ir ierobežota īpaši rudenī un ziemā, tāpēc to ieteicams papildus uzņemt ar uzturu. Ieteicams lietot, lai atjaunotu un uzturētu normālu D3 vitamīna līmeni organismā, kā papildus avotu pie dažādas izcelsmes D3 vitamīna deficīta organismā. Īpaši ieteicams: sievietēm grūtniecības un bērna zīdīšanas laikā; sievietēm menopauzes laikā; fiziski aktīviem cilvēkiem un pie lielas fiziskās slodzes, sportistiem; stiprai un veselai kaulu sistēmai, cilvēkiem ar kaulu mineralizācijas problēmām, vecākiem cilvēkiem; ikvienam, kas vēlās papildināt savu ikdienas uzturu ar D vitamīnu rudens - ziemas periodā; cilvēkiem, kuri maz uzturas saulē jebkurā gadalaikā, kā arī, kas ikdienā, uzturoties saulē, lieto UVS aizsargkrēmu.</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Vitamīni/D vitamīns 40 Vīriešiem