ORTHOMOL Natal tabletes + kapsulas, 30 gab.

ORTHOMOL Natal tabletes + kapsulas, 30 gab.

ORTHOMOL GMBH
55.99 €
79.99 €
Derīguma termiņš: 2025-03-14
30 dienu devas. Vienas dienas deva satur 5 tabletes un 3 kapsulas.
Uzzināt vairāk
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

Orthomol Natal ir uztura bagātinātājs, kas nodrošina svarīgas uzturvielas bērna attīstībai grūtniecības un zīdīšanas laikā, kā arī sievietēm, kas plāno grūtniecību. Tas satur folijskābi, Omega-3 taukskābi DHA, probiotikas un D vitamīnu. Uztura bagātinātājs mātei un bērnam, kā arī sievietēm, kuras plāno grūtniecību, grūtniecības un zīdīšanas laikā. Svarīgas uzturvielas bērna attīstībai grūtniecības un zīdīšanas laikā.

  • Dokozaheksaēnskābe (DHA) palīdz uzturēt normālu smadzeņu darbību un uzturēt normālu redzi.
  • Folijskābe veicina normālu mātes audu augšanu grūtniecības laikā.
  • Dzelzs veicina normālu sarkano asins šūnu un hemoglobīna veidošanos.
  • Kalcijam, magnijam, cinkam, dzelzim, D vitamīnam, B 12 vitamīnam un folijskābei ir nozīme šūnu dalīšanās procesā.
  • C vitamīns, B vitamīns 6, B vitamīns 12, D vitamīns, folijskābe, dzelzs, cinks, selēns un varš veicina normālu imūnsistēmu.
  • Kalcijs, magnijs, cinks, C vitamīns, D vitamīns un K vitamīns veicina normālu kaulu uzturēšanu.
  • D vitamīns veicina normālu kalcija uzsūkšanos/izmantošanu.
  • Jods un selēns veicina normālu vairogdziedzera darbību.
  • Jods un dzelzs veicina normālu kognitīvo darbību.
Papildu informācija par produktu
product
1151675 ORTHOMOL Natal tabletes + kapsulas, 30 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/ac/99/dc2fd2b72496afb37bd50019c828.png InStock 55.99 EUR 79.99 <p style="text-align:justify;">Orthomol Natal ir uztura bagātinātājs, kas nodrošina svarīgas uzturvielas bērna attīstībai grūtniecības un zīdīšanas laikā, kā arī sievietēm, kas plāno grūtniecību. Tas satur folijskābi, Omega-3 taukskābi DHA, probiotikas un D vitamīnu. Uztura bagātinātājs mātei un bērnam, kā arī sievietēm, kuras plāno grūtniecību, grūtniecības un zīdīšanas laikā. Svarīgas uzturvielas bērna attīstībai grūtniecības un zīdīšanas laikā.</p> <ul><li>Dokozaheksaēnskābe (DHA) palīdz uzturēt normālu smadzeņu darbību un uzturēt normālu redzi.</li> <li>Folijskābe veicina normālu mātes audu augšanu grūtniecības laikā.</li> <li>Dzelzs veicina normālu sarkano asins šūnu un hemoglobīna veidošanos.</li> <li>Kalcijam, magnijam, cinkam, dzelzim, D vitamīnam, B 12 vitamīnam un folijskābei ir nozīme šūnu dalīšanās procesā.</li> <li>C vitamīns, B vitamīns 6, B vitamīns 12, D vitamīns, folijskābe, dzelzs, cinks, selēns un varš veicina normālu imūnsistēmu.</li> <li>Kalcijs, magnijs, cinks, C vitamīns, D vitamīns un K vitamīns veicina normālu kaulu uzturēšanu.</li> <li>D vitamīns veicina normālu kalcija uzsūkšanos/izmantošanu.</li> <li>Jods un selēns veicina normālu vairogdziedzera darbību.</li> <li>Jods un dzelzs veicina normālu kognitīvo darbību.</li> </ul> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Vitamīni ģimenei/Grūtniecēm