PANTOGAR Vegan kapsulas, 90 gab.

PANTOGAR Vegan kapsulas, 90 gab.

Kopā
41.29 €
Derīguma termiņš: 2026-01-30
Veicina matu veselību un skaistumu. Pantogar® vegan kapsulas apgādā matu saknes ar dažādām uzturvielām, kas ir svarīgas matu augšanai un cīņai pret matu izkrišanu.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Pantogar® vegan uztura bagātinātājs apgādā matu saknes ar dažādām uzturvielām, kas ir svarīgas matu augšanai un cīņai pret matu izkrišanu. Kapsulas satur veselu virkni matiem noderīgu sastāvdaļu, piemēram, biotīnu, cinku, B grupas vitamīnus un cistīnu. Produkta unikālā sastāvdaļa ir raugs, kam raksturīga B vitamīnu, noderīgu aminoskābju un mikroelementu pārpilnība. Pantogar® vegan formula ir piemērota vegāniskam uzturam, sastāvs ir papildināts ar dzelzs un rīsu proteīnu. Klīniski apstiprināta efektivitāte.

  • Cinks un biotīns palīdz uzturēt normālu matu stāvokli
  • Cinks un biotīns palīdz uzturēt normālu ādas stāvokli
  • Cinks palīdz aizsargāt šūnas no oksidatīviem bojājumiem
  • Pantotēnskābe un folijskābe palīdz mazināt nogurumu un nespēku


Piemērots vegāniem. Nesatur glutēnu. Nesatur laktozi.

Papildu informācija par produktu
product
1146163 PANTOGAR Vegan kapsulas, 90 gab. https://e-menessaptieka.lv/p/pantogar-vegan-kapsulas-90-gab-1146163 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/33/90/ccaa8b352eeb46ed304fb4980f90.png InStock 41.29 EUR PANTOGAR 58.99 <p>Pantogar® vegan uztura bagātinātājs apgādā matu saknes ar dažādām uzturvielām, kas ir svarīgas matu augšanai un cīņai pret matu izkrišanu. Kapsulas satur veselu virkni matiem noderīgu sastāvdaļu, piemēram, biotīnu, cinku, B grupas vitamīnus un cistīnu. Produkta unikālā sastāvdaļa ir raugs, kam raksturīga B vitamīnu, noderīgu aminoskābju un mikroelementu pārpilnība. Pantogar® vegan formula ir piemērota vegāniskam uzturam, sastāvs ir papildināts ar dzelzs un rīsu proteīnu. Klīniski apstiprināta efektivitāte.</p> <ul><li>Cinks un biotīns palīdz uzturēt normālu matu stāvokli</li> <li>Cinks un biotīns palīdz uzturēt normālu ādas stāvokli</li> <li>Cinks palīdz aizsargāt šūnas no oksidatīviem bojājumiem</li> <li>Pantotēnskābe un folijskābe palīdz mazināt nogurumu un nespēku</li> </ul><p><br />Piemērots vegāniem. Nesatur glutēnu. Nesatur laktozi.</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Minerālvielu kompleksi/Matiem, ādai un nagiem 30 Vīriešiem