PARANE. Nervo Stress tabletes, 30 gab.

PARANE. Nervo Stress tabletes, 30 gab.

PAIRA AS
Derīguma termiņš: 2025-02-28
Normālai nervu sistēmas darbībai un veselīgam miegam.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Normālai nervu sistēmas darbībai un veselīgam miegam.
Sastāvā esošie augi labvēlīgi ietekmē miega kvalitāti, garīgo veselību, sirds un asinsrites sistēmu, melisas un apiņu ekstrakti darbojas kā antioksidanti.
B grupas vitamīni :
Tiamīns (B1), niacīns (B3), vitamīni B2 un B6 palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu;
Tiamīns (B1), niacīns (B3), vitamīni B2 un B6 veicina normālu nervu sistēmas darbību;
Tiamīns (B1), niacīns (B3), vitamīns B6 un folāti veicina normālas psiholoģiskās funkcijas;
Vitamīni B2, B6 palīdz samazināt nogurumu un nespēku. Folāti palīdz mazināt nogurumu un nespēku. Niacīns (B3) veicina noguruma un nespēka samazināšanos.
Baldriāna ekstrakts uzlabo miega kvalitāti un garīgo veselību, palīdz bezmiega gadījumā, labvēlīgi ietekmē sirds un asinsrites sistēmu.
Baldriāna un apiņa ekstrakti veicina veselīgu miegu.
Melisas ekstrakts darbojas kā antioksidants - aizsargā organisma šūnas no brīvo radikāļu iedarbības, labvēlīgi ietekmē garīgo veselību un veicina veselīgu miegu.
Melatonīns palīdz samazināt iemigšanai nepieciešamo laiku (labvēlīgo ietekmi panāk, uzņemot 1 mg melatonīna neilgi pirms gulētiešanas).

Papildu informācija par produktu
product
1145975 PARANE. Nervo Stress tabletes, 30 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/f7/5e/ae5702f039cc8af6245dc05b1388.png OutOfStock 4.79 EUR 7.99 <p>Normālai nervu sistēmas darbībai un veselīgam miegam.<br />Sastāvā esošie augi labvēlīgi ietekmē miega kvalitāti, garīgo veselību, sirds un asinsrites sistēmu, melisas un apiņu ekstrakti darbojas kā antioksidanti.<br />B grupas vitamīni :<br />Tiamīns (B1), niacīns (B3), vitamīni B2 un B6 palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu;<br />Tiamīns (B1), niacīns (B3), vitamīni B2 un B6 veicina normālu nervu sistēmas darbību;<br />Tiamīns (B1), niacīns (B3), vitamīns B6 un folāti veicina normālas psiholoģiskās funkcijas;<br />Vitamīni B2, B6 palīdz samazināt nogurumu un nespēku. Folāti palīdz mazināt nogurumu un nespēku. Niacīns (B3) veicina noguruma un nespēka samazināšanos.<br />Baldriāna ekstrakts uzlabo miega kvalitāti un garīgo veselību, palīdz bezmiega gadījumā, labvēlīgi ietekmē sirds un asinsrites sistēmu.<br />Baldriāna un apiņa ekstrakti veicina veselīgu miegu.<br />Melisas ekstrakts darbojas kā antioksidants - aizsargā organisma šūnas no brīvo radikāļu iedarbības, labvēlīgi ietekmē garīgo veselību un veicina veselīgu miegu.<br />Melatonīns palīdz samazināt iemigšanai nepieciešamo laiku (labvēlīgo ietekmi panāk, uzņemot 1 mg melatonīna neilgi pirms gulētiešanas).</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Minerālvielu kompleksi/Nervu sistēmai