PAYOT Morning Mask Look Younger sejas maska, 1 gab.

PAYOT Morning Mask Look Younger sejas maska, 1 gab.

LABORATOIRES DR.N.G.PAYOT PARIS
5.0 5 (20 atsauksmes)
Kopā
3.60 €
Derīguma termiņš: 2026-02-28
Maska nogludināšanai un liftingam.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Rīta maska ādas nogludināšanai un liftingam. Šī maska ar zaļās tējas ekstraktu augstā koncentrācijā satur antioksidantus polifenolus un ir ādas jaunības avots. Āda acumirklī tiek revitalizēta un atgūst starojumu. Āda saņems izcilu jauneklības lādiņu! Aromāts - elegants, smalks un ar deserta notīm.

Liocela maska ir gandrīz neredzama un viegli pieķeras ādai, ideāli pārklājot visus sejas izliekumus. Maska ir ļoti absorbējoša (izcila uzsūktspēja 50 %). Maigāka nekā kokvilna: liocela īpaši saudzīgā tekstūra sniedz fantastisku komforta sajūtu un ir piemērota arī ļoti jutīgai ādai. Ļoti draudzīga videi: liocels ir dabisks un ekoloģisks audums, kas tiek ražots, pārveidojot koksni celulozes šķiedrās. Šo masku izgatavošanai izmantotā celuloze ir iegūta tikai atbildīgi apsaimniekotos mežos.

https://www.youtube.com/watch?v=Eyke8-Ecq_U

product
1134202 PAYOT Morning Mask Look Younger sejas maska, 1 gab. https://e-menessaptieka.lv/p/payot-morning-mask-look-younger-sejas-maska-1-gab-1134202 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/94/98/a234a91acfc2b7f833beee2d3ceb.png InStock 3.6 EUR PAYOT 8.99 <p style="text-align:justify;">Rīta maska ādas nogludināšanai un liftingam. Šī maska ar zaļās tējas ekstraktu augstā koncentrācijā satur antioksidantus polifenolus un ir ādas jaunības avots. Āda acumirklī tiek revitalizēta un atgūst starojumu. Āda saņems izcilu jauneklības lādiņu! Aromāts - elegants, smalks un ar deserta notīm.</p> <p style="text-align:justify;">Liocela maska ir gandrīz neredzama un viegli pieķeras ādai, ideāli pārklājot visus sejas izliekumus. Maska ir ļoti absorbējoša (izcila uzsūktspēja 50 %). Maigāka nekā kokvilna: liocela īpaši saudzīgā tekstūra sniedz fantastisku komforta sajūtu un ir piemērota arī ļoti jutīgai ādai. Ļoti draudzīga videi: liocels ir dabisks un ekoloģisks audums, kas tiek ražots, pārveidojot koksni celulozes šķiedrās. Šo masku izgatavošanai izmantotā celuloze ir iegūta tikai atbildīgi apsaimniekotos mežos.</p> <p style="text-align:justify;"><a href="https://www.youtube.com/watch?v=Eyke8-Ecq_U">https://www.youtube.com/watch?v=Eyke8-Ecq_U</a></p> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Sejas ādas kopšana/Papildus sejas ādas kopšana/Maskas 60 Sievietēm, Vīriešiem