PHARMA NORD Chromo Precise tabletes, 60 gab.

PHARMA NORD Chromo Precise tabletes, 60 gab.

PHARMA NORD
Derīguma termiņš: 2029-01-30
Satur organisku hromu. Hroms palīdz nodrošināt normālu makroelementu vielmaiņu un uzturēt normālu glikozes līmeni asinīs.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

ChromoPrecise ir hroma produkts, kas satur 100 mg šī dzīvībai svarīgā mikroelementa katrā tabletē. Hroms ir svarīga minerālviela, kas palīdz nodrošināt normālu makroelementu (ogļhidrātu, tauku un olbaltumvielu) vielmaiņu. Turklāt hroms uztur bioloģiskos procesus, kas nepieciešami normāla cukura līmeņa uzturēšanai asinīs. Neorganiski saistītajam hromam parasti ir zema bioloģiskā pieejamība. Hroma preparāta efektivitāti nosaka tas, cik labi šī uzturviela uzsūcas organismā. Produkts tiek ražots, izmantojot patentēto organiskā hroma avotu ChromoPrecise®. Tas ir īpašs hroma raugs, kas ir speciāli izstrādāts tā, lai nodrošinātu optimālu bioloģisko pieejamību.

Papildu informācija par produktu
product
1193087 PHARMA NORD Chromo Precise tabletes, 60 gab. https://e-menessaptieka.lv/p/pharma-nord-chromo-precise-tabletes-60-gab-1193087 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/bf/a4/49f0104538cc7f88c83fb2411343.png OutOfStock 13.99 EUR PHARMA NORD 19.99 <p style="text-align:justify;">ChromoPrecise ir hroma produkts, kas satur 100 mg šī dzīvībai svarīgā mikroelementa katrā tabletē. Hroms ir svarīga minerālviela, kas palīdz nodrošināt normālu makroelementu (ogļhidrātu, tauku un olbaltumvielu) vielmaiņu. Turklāt hroms uztur bioloģiskos procesus, kas nepieciešami normāla cukura līmeņa uzturēšanai asinīs. Neorganiski saistītajam hromam parasti ir zema bioloģiskā pieejamība. Hroma preparāta efektivitāti nosaka tas, cik labi šī uzturviela uzsūcas organismā. Produkts tiek ražots, izmantojot patentēto organiskā hroma avotu ChromoPrecise®. Tas ir īpašs hroma raugs, kas ir speciāli izstrādāts tā, lai nodrošinātu optimālu bioloģisko pieejamību.</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Minerālvielu kompleksi/Svara kontrole 30 Vīriešiem