SILVANOLS Premium Det X Slim pulveris, 400 g
3.9 3.9 (20 atsauksmes)

SILVANOLS Premium Det X Slim pulveris, 400 g

SILVANOLS
3.9 3.9 (20 atsauksmes)
Kopā
48.00 €
Derīguma termiņš: 2026-02-28
Inovatīvs produkts tievēšanai ar daudzpusīgu iedarbību. Veicina svara samazināšanos tikai kompleksā iedarbībā ar veselīgu dzīvesveidu un sabalansētu uzturu. Kaloriju deficīta diētas gadījumā nerada jo-jo efektu un uzlabo rezultātus.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Veicina svara samazināšanos tikai kompleksā iedarbībā ar veselīgu dzīvesveidu un sabalansētu uzturu. Kaloriju deficīta diētas gadījumā nerada jo-jo efektu un uzlabo rezultātus:
Samazina ēstgribu;
Samazina ĶMI un ķermeņa svaru;
Samazina vēdera un gurnu apkārtmēru;
Samazina pietūkuma sajūtu.

Šķiedrvielām bagāts pulveris dzēriena pagatavošanai ar ‘Moro’ sarkano apelsīnu sulas ekstraktu un opuncijas augļu ekstraktu. Opuncija (Opuntia ficus indica) palīdz uzturēt normālu ķermeņa svaru, nodrošināt normālu tauku vielmaiņu un samazināt ēstgribu, kā arī palīdz uzturēt normālu glikozes līmeni asinīs. C vitamīns palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu.

product
1145906 SILVANOLS Premium Det X Slim pulveris, 400 g https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/3e/16/e3137f677a05d59e7b6ec08c2616.png InStock 48 EUR 48 <p>Veicina svara samazināšanos tikai kompleksā iedarbībā ar veselīgu dzīvesveidu un sabalansētu uzturu. Kaloriju deficīta diētas gadījumā nerada jo-jo efektu un uzlabo rezultātus:<br />Samazina ēstgribu;<br />Samazina ĶMI un ķermeņa svaru;<br />Samazina vēdera un gurnu apkārtmēru;<br />Samazina pietūkuma sajūtu.<br /><br />Šķiedrvielām bagāts pulveris dzēriena pagatavošanai ar ‘Moro’ sarkano apelsīnu sulas ekstraktu un opuncijas augļu ekstraktu. Opuncija (Opuntia ficus indica) palīdz uzturēt normālu ķermeņa svaru, nodrošināt normālu tauku vielmaiņu un samazināt ēstgribu, kā arī palīdz uzturēt normālu glikozes līmeni asinīs. C vitamīns palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu.</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Minerālvielu kompleksi/Svara kontrole