SILVANOLS Premium Det X Slim pulveris, 400 g

0 0 (0 atsauksmes)

SILVANOLS Premium Det X Slim pulveris, 400 g

SILVANOLS
0 0 (0 atsauksmes)
33.60 €
48.00 €
8.40 €/G
Derīguma termiņš: 2025-09-30
Inovatīvs produkts tievēšanai ar daudzpusīgu iedarbību. Veicina svara samazināšanos tikai kompleksā iedarbībā ar veselīgu dzīvesveidu un sabalansētu uzturu. Kaloriju deficīta diētas gadījumā nerada jo-jo efektu un uzlabo rezultātus.
Uzzināt vairāk

Veicina svara samazināšanos tikai kompleksā iedarbībā ar veselīgu dzīvesveidu un sabalansētu uzturu. Kaloriju deficīta diētas gadījumā nerada jo-jo efektu un uzlabo rezultātus:
Samazina ēstgribu;
Samazina ĶMI un ķermeņa svaru;
Samazina vēdera un gurnu apkārtmēru;
Samazina pietūkuma sajūtu.

Šķiedrvielām bagāts pulveris dzēriena pagatavošanai ar ‘Moro’ sarkano apelsīnu sulas ekstraktu un opuncijas augļu ekstraktu. Opuncija (Opuntia ficus indica) palīdz uzturēt normālu ķermeņa svaru, nodrošināt normālu tauku vielmaiņu un samazināt ēstgribu, kā arī palīdz uzturēt normālu glikozes līmeni asinīs. C vitamīns palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu.

product
1145906 SILVANOLS Premium Det X Slim pulveris, 400 g https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/3e/16/e3137f677a05d59e7b6ec08c2616.png InStock 33.6 EUR 48 <p>Veicina svara samazināšanos tikai kompleksā iedarbībā ar veselīgu dzīvesveidu un sabalansētu uzturu. Kaloriju deficīta diētas gadījumā nerada jo-jo efektu un uzlabo rezultātus:<br />Samazina ēstgribu;<br />Samazina ĶMI un ķermeņa svaru;<br />Samazina vēdera un gurnu apkārtmēru;<br />Samazina pietūkuma sajūtu.<br /><br />Šķiedrvielām bagāts pulveris dzēriena pagatavošanai ar ‘Moro’ sarkano apelsīnu sulas ekstraktu un opuncijas augļu ekstraktu. Opuncija (Opuntia ficus indica) palīdz uzturēt normālu ķermeņa svaru, nodrošināt normālu tauku vielmaiņu un samazināt ēstgribu, kā arī palīdz uzturēt normālu glikozes līmeni asinīs. C vitamīns palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu.</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Minerālvielu kompleksi/Svara kontrole