SILVANOLS Premium Green Propolis kapsulas, 60 gab.

SILVANOLS Premium Green Propolis kapsulas, 60 gab.

SILVANOLS
Kopā
17.24 €
Derīguma termiņš: 2025-10-30
Organisma aizsardzībai vīrusu sezonā. Augstākās kvalitātes standartizēts Brazīlijas zaļais propoliss, kas ir bišu radīts produkts ar augstu bioloģisko aktivitāti. Ātrāka atveseļošanās vīrusu saslimšanas laikā, mazina vīrusu negatīvo ietekmi uz pacienta veselību.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Augstākās kvalitātes standartizēts Brazīlijas zaļais propoliss, kas ir bišu radīts produkts ar augstu bioloģisko aktivitāti.
Ātrāka atveseļošanās vīrusu saslimšanas laikā, mazina vīrusu negatīvo ietekmi uz pacienta veselību. Stiprina organisma aizsargspējas vīrusu laikā.
Bagāts ar aktīviem dabas vielu savienojumiem, kuriem ir pētījumos pierādīta pretvīrusu un antibakteriāla iedarbība.

Brazīlijas zaļo propolisu bites ievāc tikai no viena auga – zaļā rozmarīna (Baccharis dracunculifolia), un tas aug tikai Minas Gerais un Sanpaulo reģionos Brazīlijā. Brazīlijas zaļais propoliss ir zināms ar tam raksturīgo zaļo krāsu un tiek uzskatīts par labāko propolisu pasaulē. Dabā bites propolisu izmanto, lai aizpildītu radušās plaisas stropā un aizsargātu bišu saimi pret iebrucējiem: vīrusiem, sēnītēm un baktērijām.

Propoliss ir bišu radīts produkts ar augstu bioloģisko aktivitāti, ko bites ievāc no augiem. Propoliss palīdz aizsargāt bišu saimes ligzdu no kaitīgiem mikroorganismiem. Brazīlijas zaļais propoliss ir zināms ar raksturīgo zaļo krāsu un to raksturo ar fenolskābju (tostarp – artepilīns C) saturu.

Papildu informācija par produktu
product
1145887 SILVANOLS Premium Green Propolis kapsulas, 60 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/34/d6/b665c3273b39fe0a2bd5149284d0.png InStock 17.24 EUR 22.99 <p>Augstākās kvalitātes standartizēts Brazīlijas zaļais propoliss, kas ir bišu radīts produkts ar augstu bioloģisko aktivitāti.<br />Ātrāka atveseļošanās vīrusu saslimšanas laikā, mazina vīrusu negatīvo ietekmi uz pacienta veselību. Stiprina organisma aizsargspējas vīrusu laikā. <br />Bagāts ar aktīviem dabas vielu savienojumiem, kuriem ir pētījumos pierādīta pretvīrusu un antibakteriāla iedarbība. <br /><br />Brazīlijas zaļo propolisu bites ievāc tikai no viena auga – zaļā rozmarīna (Baccharis dracunculifolia), un tas aug tikai Minas Gerais un Sanpaulo reģionos Brazīlijā. Brazīlijas zaļais propoliss ir zināms ar tam raksturīgo zaļo krāsu un tiek uzskatīts par labāko propolisu pasaulē. Dabā bites propolisu izmanto, lai aizpildītu radušās plaisas stropā un aizsargātu bišu saimi pret iebrucējiem: vīrusiem, sēnītēm un baktērijām. <br /><br />Propoliss ir bišu radīts produkts ar augstu bioloģisko aktivitāti, ko bites ievāc no augiem. Propoliss palīdz aizsargāt bišu saimes ligzdu no kaitīgiem mikroorganismiem. Brazīlijas zaļais propoliss ir zināms ar raksturīgo zaļo krāsu un to raksturo ar fenolskābju (tostarp – artepilīns C) saturu.</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Vitamīni/Imunitātei