SILVANOLS Premium Hyaluronic Acid with Msm kapsulas, 120 gab.

SILVANOLS Premium Hyaluronic Acid with Msm kapsulas, 120 gab.

SILVANOLS
Kopā
26.09 €
Derīguma termiņš: 2026-06-30
Saglabā ādas jauneklīgo izskatu un tvirtumu. Hialuronskābes un MSM jeb metilsulfonilmetāna (organisks sēra savienojums) komplekss.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Samazinoties ādas tvirtumam, elastībai un parādoties krunciņām uz ādas, tās ir pirmās pazīmes, kas liecina, ka organismā sāk samazināties Hialuronskābe.

Hialuronskābe ir ļoti nozīmīga mūsu organisma sastāvdaļa. Cilvēkam piedzimstot, hialuronskābe ir lielā daudzumā, bet ar gadiem tās daudzums būtiski samazinās, it sevišķi pēc četrdesmit gadu vecuma.

Hialuronskābe ir ļoti spēcīgs mitrinātājs, tā līdzīgi kā sūklis spēj piesaistīt ļoti lielu ūdens daudzumu. Hialuronskābe organismā saista ūdeni, palīdz sintezēt kolagēnu un elastīnu, aizsargā no brīvajiem radikāļiem, tādējādi palīdzot ilgāk izskatīties jauniem.

Lai arī Hialuronskābe pēc uzbūves ir polisaharīds (cukura molekula), tā ir želejveida viela, kas atrodas visos ķermeņa audos, ar vislielāko koncentrāciju saistaudos, piemēram, ādā, skrimšļos.

Metilsulfonilmetāns (MSM) ir organiska sēra forma. MSM šim produktam ir pievienots kā dabiska sēra savienojuma avots, kas veido ķīmiskās saites ar hialuronskābi, lai veidotu un uzturētu ķermeņa saistaudus. Hialuronskābe un metilsulfonilmetāns (MSM) ir spēcīga divu vielu kombinācija, kas palīdz samazināt ar novecošanos saistītus procesus organismā.

Papildu informācija par produktu
product
1145898 SILVANOLS Premium Hyaluronic Acid with Msm kapsulas, 120 gab. https://e-menessaptieka.lv/p/silvanols-premium-hyaluronic-acid-with-msm-kapsulas-120-gab-1145898 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/86/82/00b468b845caeb9e6310483e3f38.png InStock 26.09 EUR SILVANOLS 26.09 <p>Samazinoties ādas tvirtumam, elastībai un parādoties krunciņām uz ādas, tās ir pirmās pazīmes, kas liecina, ka organismā sāk samazināties Hialuronskābe.<br /><br />Hialuronskābe ir ļoti nozīmīga mūsu organisma sastāvdaļa. Cilvēkam piedzimstot, hialuronskābe ir lielā daudzumā, bet ar gadiem tās daudzums būtiski samazinās, it sevišķi pēc četrdesmit gadu vecuma.<br /><br />Hialuronskābe ir ļoti spēcīgs mitrinātājs, tā līdzīgi kā sūklis spēj piesaistīt ļoti lielu ūdens daudzumu. Hialuronskābe organismā saista ūdeni, palīdz sintezēt kolagēnu un elastīnu, aizsargā no brīvajiem radikāļiem, tādējādi palīdzot ilgāk izskatīties jauniem.<br /><br />Lai arī Hialuronskābe pēc uzbūves ir polisaharīds (cukura molekula), tā ir želejveida viela, kas atrodas visos ķermeņa audos, ar vislielāko koncentrāciju saistaudos, piemēram, ādā, skrimšļos.<br /><br />Metilsulfonilmetāns (MSM) ir organiska sēra forma. MSM šim produktam ir pievienots kā dabiska sēra savienojuma avots, kas veido ķīmiskās saites ar hialuronskābi, lai veidotu un uzturētu ķermeņa saistaudus. Hialuronskābe un metilsulfonilmetāns (MSM) ir spēcīga divu vielu kombinācija, kas palīdz samazināt ar novecošanos saistītus procesus organismā.</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Minerālvielu kompleksi/Matiem, ādai un nagiem 0