SILVANOLS Premium Lactoferrin+Zn+Se kapsulas, 60 gab.

SILVANOLS Premium Lactoferrin+Zn+Se kapsulas, 60 gab.

SILVANOLS
Kopā
22.31 €
Derīguma termiņš: 2025-01-30
Laktoferīnu, cinku un selēnu saturošs līdzeklis imunitātes atbalstam vīrusu sezonā. Laktoferīns ir svarīga organisma olbaltumviela, ko satur piens. Cinks un selēns veicina normālu imūnsistēmas darbību un šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Laktoferīns ir svarīga organisma olbaltumviela, kas atrodas ne tikai pienā, bet arī siekalās, asarās un citos ķermeņa šķidrumos. Visvairāk laktoferīna ir tieši vērtīgajā un barojošajā pirmpienā, Laktoferīns ir viens no iedzimtās imunitātes galvenajiem faktoriem. Tam piemīt baktericīda, pretvīrusu un pretsēnīšu iedarbība.

Papildu informācija par produktu
product
1145903 SILVANOLS Premium Lactoferrin+Zn+Se kapsulas, 60 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/55/8b/3a5a30018102f5b86af43843dfd2.png InStock 22.31 EUR 37.19 <p>Laktoferīns ir svarīga organisma olbaltumviela, kas atrodas ne tikai pienā, bet arī siekalās, asarās un citos ķermeņa šķidrumos. Visvairāk laktoferīna ir tieši vērtīgajā un barojošajā pirmpienā, Laktoferīns ir viens no iedzimtās imunitātes galvenajiem faktoriem. Tam piemīt baktericīda, pretvīrusu un pretsēnīšu iedarbība.</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Vitamīni/Imunitātei