SILVANOLS Premium Tribulus Terrestris kapsulas, 100 gab.

SILVANOLS Premium Tribulus Terrestris kapsulas, 100 gab.

Kopā
20.99 €
Derīguma termiņš: 2026-06-30
Vīrieša hormonālās veselības un labas fiziskās pašsajūtas atbalstītājs. Tribulis palīdz saglabāt dabisku seksuālo aktivitāti un enerģiju, veicina seksuālo vēlmi un spēju, normālu auglību un reprodukciju.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Tribulus terrestris palīdz:
Dabiskas seksuālās aktivitātes un enerģijas saglabāšanai;
Normālas auglības un reprodukcijas veicināšanai;
Veicina muskuļu masas pieaugumu un uzlabo muskuļu tonusu;
Veicina atjaunošanos pēc slodzes.

Tribulus terrestris ir augs, kas aug tropiskajā un mērenajā klimata zonā. Jau izsenis daudzās kultūrās tas tiek izmantots dažādu veselības problēmu risināšanai, ikdienas un sporta sasniegumu uzlabošanai. Silvanols produkta sastāvā ir ne mazāk kā 80% saponīnu (aktīvo vielu) no Tribulus terrestris augļa ekstrakta.

Papildu informācija par produktu
product
1145895 SILVANOLS Premium Tribulus Terrestris kapsulas, 100 gab. https://e-menessaptieka.lv/p/silvanols-premium-tribulus-terrestris-kapsulas-100-gab-1145895 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/4f/f8/313660245e745d724fbeec470a4b.png InStock 20.99 EUR SILVANOLS 20.99 <p>Tribulus terrestris palīdz:<br />Dabiskas seksuālās aktivitātes un enerģijas saglabāšanai;<br />Normālas auglības un reprodukcijas veicināšanai;<br />Veicina muskuļu masas pieaugumu un uzlabo muskuļu tonusu;<br />Veicina atjaunošanos pēc slodzes.<br /><br />Tribulus terrestris ir augs, kas aug tropiskajā un mērenajā klimata zonā. Jau izsenis daudzās kultūrās tas tiek izmantots dažādu veselības problēmu risināšanai, ikdienas un sporta sasniegumu uzlabošanai. Silvanols produkta sastāvā ir ne mazāk kā 80% saponīnu (aktīvo vielu) no Tribulus terrestris augļa ekstrakta.</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Vitamīni ģimenei/Vīriešiem 0 Vīriešiem