SILVANOLS Premium Tribulus Terrestris kapsulas, 100 gab.

SILVANOLS Premium Tribulus Terrestris kapsulas, 100 gab.

SILVANOLS
13.79 €
19.70 €
Derīguma termiņš: 2025-08-30
Vīrieša hormonālās veselības un labas fiziskās pašsajūtas atbalstītājs. Tribulis palīdz saglabāt dabisku seksuālo aktivitāti un enerģiju, veicina seksuālo vēlmi un spēju, normālu auglību un reprodukciju.
Uzzināt vairāk
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

Tribulus terrestris palīdz:
Dabiskas seksuālās aktivitātes un enerģijas saglabāšanai;
Normālas auglības un reprodukcijas veicināšanai;
Veicina muskuļu masas pieaugumu un uzlabo muskuļu tonusu;
Veicina atjaunošanos pēc slodzes.

Tribulus terrestris ir augs, kas aug tropiskajā un mērenajā klimata zonā. Jau izsenis daudzās kultūrās tas tiek izmantots dažādu veselības problēmu risināšanai, ikdienas un sporta sasniegumu uzlabošanai. Silvanols produkta sastāvā ir ne mazāk kā 80% saponīnu (aktīvo vielu) no Tribulus terrestris augļa ekstrakta.

Papildu informācija par produktu
product
1145895 SILVANOLS Premium Tribulus Terrestris kapsulas, 100 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/4f/f8/313660245e745d724fbeec470a4b.png InStock 13.79 EUR 19.7 <p>Tribulus terrestris palīdz:<br />Dabiskas seksuālās aktivitātes un enerģijas saglabāšanai;<br />Normālas auglības un reprodukcijas veicināšanai;<br />Veicina muskuļu masas pieaugumu un uzlabo muskuļu tonusu;<br />Veicina atjaunošanos pēc slodzes.<br /><br />Tribulus terrestris ir augs, kas aug tropiskajā un mērenajā klimata zonā. Jau izsenis daudzās kultūrās tas tiek izmantots dažādu veselības problēmu risināšanai, ikdienas un sporta sasniegumu uzlabošanai. Silvanols produkta sastāvā ir ne mazāk kā 80% saponīnu (aktīvo vielu) no Tribulus terrestris augļa ekstrakta.</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Vitamīni ģimenei/Vīriešiem