SILVANOLS Premium Vitamin C&Quercetin kapsulas, 120 gab.

SILVANOLS Premium Vitamin C&Quercetin kapsulas, 120 gab.

SILVANOLS
Kopā
13.39 €
Derīguma termiņš: 2025-10-30
Stiprina vispārējo veselību un pašsajūtu Kvercetīns ir bioflavonoīds, kam piemīt spēcīgas antioksidanta īpašības. C vitamīns veicina normālu imūnsistēmas darbību un veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Augstas koncentrācijas antioksidants un C vitamīna avots. C vitamīns veicina normālu kolagēna veidošanos, kas nepieciešams normālai ādas, asinsvadu, kaulu, skrimšļu, smaganu un zobu darbībai. C vitamīns palīdz samazināt nogurumu un nespēku. Kvercetīns ir bioloģiski aktīva augu izcelsmes viela – flavonoīds.

Papildu informācija par produktu
product
1145890 SILVANOLS Premium Vitamin C&Quercetin kapsulas, 120 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/d6/1f/f22644b72d3f8c24b351b2cae3a5.png InStock 13.39 EUR 20.6 <p>Augstas koncentrācijas antioksidants un C vitamīna avots. C vitamīns veicina normālu kolagēna veidošanos, kas nepieciešams normālai ādas, asinsvadu, kaulu, skrimšļu, smaganu un zobu darbībai. C vitamīns palīdz samazināt nogurumu un nespēku. Kvercetīns ir bioloģiski aktīva augu izcelsmes viela – flavonoīds.</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Vitamīni/Imunitātei