SILVANOLS Premium Zinc kapsulas, 60 gab.

SILVANOLS Premium Zinc kapsulas, 60 gab.

SILVANOLS
Kopā
4.79 €
Derīguma termiņš: 2025-11-30
Augstas koncentrācijas cinka avots. Cinks ir ļoti svarīga minerālviela, tas netiek sintezēts organismā, bet ar uzturu cilvēkam ir nepieciešams to uzņemt pašam.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Cinkam ir ļoti nozīmīga loma, tas organismā piedalās daudzos procesos:
Nodrošina veselīgu imūnsistēmas atbalstu, palīdz cīņā ar vīrusu saslimšanām;
Palēnina pāragru novecošanos, ko izraisa oksidatīvais stress;
Uztur normālas kognitīvās (prāta) funkcijas;
Veicina normālu vielmaiņu;
Palīdz uzturēt matu, nagu un ādas veselību;
Palīdz nodrošināt normālu A vitamīna vielmaiņu;
Palīdz uzturēt normālu testosterona līmeni asinīs.

Satur cinka bisglicinātu jeb cinka un aminoskābes glicīna helātu. Cinks veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu, normālu imūnsistēmas darbību un normālas kognitīvās funkcijas. Cinks veicina normālu olbaltumvielu sintēzi un palīdz nodrošināt normālu taukskābju vielmaiņu, kā arī palīdz uzturēt matu, nagu un ādas veselību.

Papildu informācija par produktu
product
1145892 SILVANOLS Premium Zinc kapsulas, 60 gab. https://e-menessaptieka.lv/p/silvanols-premium-zinc-kapsulas-60-gab-1145892 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/46/d6/1611b08250a5406b680c0924717a.png InStock 4.79 EUR SILVANOLS 7.99 <p>Cinkam ir ļoti nozīmīga loma, tas organismā piedalās daudzos procesos:<br />Nodrošina veselīgu imūnsistēmas atbalstu, palīdz cīņā ar vīrusu saslimšanām;<br />Palēnina pāragru novecošanos, ko izraisa oksidatīvais stress;<br />Uztur normālas kognitīvās (prāta) funkcijas;<br />Veicina normālu vielmaiņu;<br />Palīdz uzturēt matu, nagu un ādas veselību;<br />Palīdz nodrošināt normālu A vitamīna vielmaiņu;<br />Palīdz uzturēt normālu testosterona līmeni asinīs. <br /><br />Satur cinka bisglicinātu jeb cinka un aminoskābes glicīna helātu. Cinks veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu, normālu imūnsistēmas darbību un normālas kognitīvās funkcijas. Cinks veicina normālu olbaltumvielu sintēzi un palīdz nodrošināt normālu taukskābju vielmaiņu, kā arī palīdz uzturēt matu, nagu un ādas veselību.</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Vitamīni/Imunitātei 40