UNDEVIT dražejas, 50 gab.

UNDEVIT dražejas, 50 gab.

VIOLA
Kopā
1.31 €
Derīguma termiņš: 2026-01-30
Dražejas "Undevit" ir paredzētas kā profilaktisks un terapeitisks līdzeklis, lai uzlabotu vielmaiņas procesus un vispārējo stāvokli.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Dražejas "Undevit" ir paredzēts kā profilaktisks un terapeitisks līdzeklis, lai uzlabotu vielmaiņas procesus un vispārējo stāvokli pusmūža un vecāka gadagājuma cilvēkiem, tostarp tiem, kuriem ir priekšlaicīga novecošana, ar astēnisko sindromu, kombinācijā ar citām zālēm.

KONTRINDIKĀCIJAS. Individuāla nepanesība pret preparātu, t.sk. tā atsevišķām sastāvdaļām. Ar piesardzību lietojams smagu aknu bojājumu, kuņģa čūlas un 12 divpadsmitpirkstu zarnas čūlas gadījumā.

Papildu informācija par produktu
product
1143595 UNDEVIT dražejas, 50 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/75/74/7f4b93ee636ccdd46124e53a417f.png InStock 1.31 EUR 2.19 <p>Dražejas "Undevit" ir paredzēts kā profilaktisks un terapeitisks līdzeklis, lai uzlabotu vielmaiņas procesus un vispārējo stāvokli pusmūža un vecāka gadagājuma cilvēkiem, tostarp tiem, kuriem ir priekšlaicīga novecošana, ar astēnisko sindromu, kombinācijā ar citām zālēm.</p> <p>KONTRINDIKĀCIJAS. Individuāla nepanesība pret preparātu, t.sk. tā atsevišķām sastāvdaļām. Ar piesardzību lietojams smagu aknu bojājumu, kuņģa čūlas un 12 divpadsmitpirkstu zarnas čūlas gadījumā.</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Vitamīni