EMOX 100 mg/g gels, 55 g
Svarīgi!
Nepamatota zāļu lietošana ir kaitīga veselībai! Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai attiecīgo informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar savu ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

EMOX 100 mg/g gels, 55 g

EMO-FARM SP.Z.O.O.
Derīguma termiņš: 2026-01-30
Zāles satur aktīvo vielu – naproksēnu, kas ir nesteroīds pretiekaisuma līdzeklis (NPL).
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Zāles satur aktīvo vielu – naproksēnu, kas ir nesteroīds pretiekaisuma līdzeklis (NPL). Emox gela formā viegli uzsūcas, un aktīvā viela izplatās dziļākajos audos, sasniedzot iekaisuma perēkli, kur tas iedarbojas kā sāpes mazinošs un pretiekaisuma līdzeklis. Rezultātā mazinās sāpes un pietūkums, un tiek mazināti fiziskie traucējumi. Emox uz ādas rada patīkamu vēsuma sajūtu un nesmērē apģērbu. Emox lieto šādu slimību gadījumos: muskuļu un locītavu sāpes pēc traumām (zilumi, izmežģījumi, sastiepumi u.tml.); sāpēm locītavu deģeneratīvu izmaiņu rezultātā.

Papildu informācija par produktu
product
1057804 EMOX 100 mg/g gels, 55 g https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/80/ff/9c060451781e269ab20683472631.png InStock 7.55 EUR 7.55 <p style="text-align:justify;">Zāles satur aktīvo vielu – naproksēnu, kas ir nesteroīds pretiekaisuma līdzeklis (NPL). Emox gela formā viegli uzsūcas, un aktīvā viela izplatās dziļākajos audos, sasniedzot iekaisuma perēkli, kur tas iedarbojas kā sāpes mazinošs un pretiekaisuma līdzeklis. Rezultātā mazinās sāpes un pietūkums, un tiek mazināti fiziskie traucējumi. Emox uz ādas rada patīkamu vēsuma sajūtu un nesmērē apģērbu. Emox lieto šādu slimību gadījumos: muskuļu un locītavu sāpes pēc traumām (zilumi, izmežģījumi, sastiepumi u.tml.); sāpēm locītavu deģeneratīvu izmaiņu rezultātā.</p> Menessaptieka/Visas preces/Veselībai/Pretsāpju līdzekļi/Sāpes muskuļos un locītavās