ENTEROL 250 mg iekšķīgi lietojamas suspensijas pagatavošanai pulveris, 10 gab.
Svarīgi!
Nepamatota zāļu lietošana ir kaitīga veselībai! Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai attiecīgo informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar savu ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

ENTEROL 250 mg iekšķīgi lietojamas suspensijas pagatavošanai pulveris, 10 gab.

BIOCODEX LABORATORIES
Derīguma termiņš: 2026-03-30
ENTEROL 250 mg ir pretcaurejas līdzeklis, kuru lieto, lai novērstu vai īslaicīgi ārstētu dažādas etioloģijas akūtu caureju pieaugušajiem un bērniem.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

ENTEROL 250 mg ir pretcaurejas līdzeklis, kuru lieto, lai novērstu vai īslaicīgi ārstētu dažādas etioloģijas akūtu caureju pieaugušajiem un bērniem, tādu kā akūta infekcioza baktēriju vai vīrusu izraisīta caureja; antibiotiku terapijas izraisīta caureja un kolīts; papildus vankomicīna/metronidazola terapijai, lai novērstu Clostridium difficile izraisītas slimības recidīvu; kairinātu zarnu sindroms.

Papildu informācija par produktu
product
105777 ENTEROL 250 mg iekšķīgi lietojamas suspensijas pagatavošanai pulveris, 10 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/ab/77/c377603fa83f00e6864280cbeb93.png InStock 8.24 EUR 8.24 <p style="text-align:justify;">ENTEROL 250 mg ir pretcaurejas līdzeklis, kuru lieto, lai novērstu vai īslaicīgi ārstētu dažādas etioloģijas akūtu caureju pieaugušajiem un bērniem, tādu kā akūta infekcioza baktēriju vai vīrusu izraisīta caureja; antibiotiku terapijas izraisīta caureja un kolīts; papildus vankomicīna/metronidazola terapijai, lai novērstu Clostridium difficile izraisītas slimības recidīvu; kairinātu zarnu sindroms.</p> Menessaptieka/Visas preces/Veselībai/Gremošanas sistēma/Caureja un slikta dūša