OLIMP LABS Chela Mag B6 Cardio tabletes, 30 gab.

OLIMP LABS Chela Mag B6 Cardio tabletes, 30 gab.

OLIMP LABORATORIES
10.14 €
14.49 €
Derīguma termiņš: 2026-05-08
Efektīva vilkābeles, magnija helāta un B grupas vitamīnu formula sirds veselībai.
Uzzināt vairāk
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

Jaunākās paaudzes organiskā magnija helāta Albion®, vilkābeles ekstrakta un B grupas vitamīnu formula, asinsrites un sirdsdarbības uzlabošanai, ar nomierinošu iedarbību.

Magnijs veicina elektrolītu līdzsvaru, sekmē normālu muskuļu darbību un palīdz uzturēt kaulu veselību. Magnijs un B6, B12 vitamīni palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu, sekmē normālu nervu sistēmas darbību, veicina normālas psiholoģiskās funkcijas un palīdz samazināt nogurumu un nespēku. Tiamīns (B1 vitamīns) veicina normālu sirds darbību.

Sastāvā esošais magnijs ir unikāls organisks aminoskābes magnija savienojums – magnija helāts Albion®, kam piemīt ļoti augsta bioaktivitāte – visaugstākā uzsūkšanās spēja un kontrolēta izmantošana visā organismā, laba panesamība – neizraisa gremošanas trakta kairinājumu, drošs lietošanā – neizraisa alerģiskas reakcijas un uzņemtā pārtika neietekmē tā uzsūkšanās spēju.

Vilkābeles ekstrakts veicina optimālu sirds darbību, normalizē sirds kontrakciju spēku un biežumu un palielina skābekļa pieplūdi sirds muskulim. Uzlabo perifēro asinsriti un palīdz mazināt sasprindzinājumu, trauksmi, iedarbojas nomierinoši.

Savukārt B12, B6 vitamīni un folskābe palīdz nodrošināt normālu homocisteīna vielmaiņu. Homocisteīns ir sēru saturoša aminoskābe, kas normāli ir asins sastāvā. B6, B12 vitamīni sekmē sarkano asinsķermenīšu normālu veidošanos; folskābe veicina normālu asinsradi.

Albion® aminoskābes helātu unikālā struktūra ir zinātniski apstiprināta ar patentētu FT-IR TRAACS® metodi.

Papildu informācija par produktu
product
1151616 OLIMP LABS Chela Mag B6 Cardio tabletes, 30 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/df/58/a523af806b8f27ff8c6cfeb0801d.png InStock 10.14 EUR 14.49 <p><strong><span class="example1">Jaunākās paaudzes organiskā magnija helāta Albion<sup>®</sup>, vilkābeles ekstrakta un B grupas vitamīnu formula, asinsrites un sirdsdarbības uzlabošanai, ar nomierinošu iedarbību.</span></strong></p> <p><strong>Magnijs</strong> veicina elektrolītu līdzsvaru, sekmē normālu muskuļu darbību un palīdz uzturēt kaulu veselību. <strong>Magnijs </strong><strong>un B6, B12 vitamīni</strong> palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu, sekmē normālu nervu sistēmas darbību, veicina normālas psiholoģiskās funkcijas un palīdz samazināt nogurumu un nespēku. <strong>Tiamīns (B1 vitamīns) </strong>veicina normālu sirds darbību.</p> <p>Sastāvā esošais magnijs ir <strong>unikāls organisks aminoskābes magnija savienojums</strong> – <strong>magnija helāts Albion<sup>®</sup></strong>, kam piemīt ļoti augsta bioaktivitāte – <strong>visaugstākā uzsūkšanās spēja un kontrolēta izmantošana visā organismā</strong>, laba panesamība – <strong>neizraisa gremošanas trakta kairinājumu</strong>, drošs lietošanā – <strong>neizraisa alerģiskas reakcijas</strong> un <strong>uzņemtā pārtika neietekmē tā uzsūkšanās spēju</strong>.</p> <p><strong>Vilkābeles ekstrakts</strong> veicina optimālu sirds darbību, normalizē sirds kontrakciju spēku un biežumu un palielina skābekļa pieplūdi sirds muskulim. Uzlabo perifēro asinsriti un palīdz mazināt sasprindzinājumu, trauksmi, iedarbojas nomierinoši.</p> <p><strong>Savukārt B12, B6 vitamīni un folskābe</strong> palīdz nodrošināt normālu homocisteīna vielmaiņu. Homocisteīns ir sēru saturoša aminoskābe, kas normāli ir asins sastāvā. B<sub>6</sub>, B<sub>12</sub> vitamīni sekmē sarkano asinsķermenīšu normālu veidošanos; folskābe veicina normālu asinsradi.</p> <p>Albion<sup>®</sup> aminoskābes helātu unikālā struktūra ir zinātniski apstiprināta ar patentētu FT-IR TRAACS<sup>® </sup>metodi.</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Minerālvielu kompleksi/Sirds un asinsrites sistēma