OLIMP LABS Lutein Max-Complex 30 mg tabletes, 30 gab.

OLIMP LABS Lutein Max-Complex 30 mg tabletes, 30 gab.

OLIMP LABORATORIES
Kopā
22.99 €
Derīguma termiņš: 2026-10-16
Aktīvs dabasvielu komplekss acu aizsardzībai un normālas redzes saglabāšanai un uzturēšanai.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Sastāvā esošais melleņu ekstrakts nodrošina acu veselību, palīdz uzturēt normālu redzi, uzlabo tīklenes funkciju un redzes asumu, kā dabīgs antioksidants nodrošina acu aizsardzību pret brīvo radikāļu izraisītiem bojājumiem. Satur augstu dabīgo karotenoīdu - luteīna, zeaksantīna devu.

Ieteicams cilvēkiem, kuru acis ir piepūlētas, ilgstoši strādājot ar datoru un/vai pie mākslīgā apgaismojuma, spilgtā, intensīvā saules gaismā, kuriem ir acu nogurums un diskomforts, ko izraisa acu asarošana, acu apsārtums un pārlieku liela jutība pret gaismu, kā arī pusmūža un vecāka gadagājuma cilvēkiem, kuri vēlas uzturēt savu redzi labā stāvoklī.

Papildu informācija par produktu
product
1151526 OLIMP LABS Lutein Max-Complex 30 mg tabletes, 30 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/28/48/7a93791462f7bdea6949e3806610.png InStock 22.99 EUR 22.99 <p style="text-align:justify;">Sastāvā esošais melleņu ekstrakts nodrošina acu veselību, palīdz uzturēt normālu redzi, uzlabo tīklenes funkciju un redzes asumu, kā dabīgs antioksidants nodrošina acu aizsardzību pret brīvo radikāļu izraisītiem bojājumiem. Satur augstu dabīgo karotenoīdu - luteīna, zeaksantīna devu.</p> <p style="text-align:justify;">Ieteicams cilvēkiem, kuru acis ir piepūlētas, ilgstoši strādājot ar datoru un/vai pie mākslīgā apgaismojuma, spilgtā, intensīvā saules gaismā, kuriem ir acu nogurums un diskomforts, ko izraisa acu asarošana, acu apsārtums un pārlieku liela jutība pret gaismu, kā arī pusmūža un vecāka gadagājuma cilvēkiem, kuri vēlas uzturēt savu redzi labā stāvoklī.</p> Menessaptieka/Visas preces/Veselībai/Acīm un ausīm/Acīm